Posted by: Taavi Kruut

Suvespartakiaad’19 toimub juba 9. – 11. augustil!

Juunikuu lõpp on märkamatult kätte jõudnud ning soojad ilmad on ennast mõnusalt sisse seadnud. See tähendab ka seda, et juba vähem kui pooleteise kuu pärast jõuab kätte 9. – 11. augustil Haapsalus toimuv Suvespartakiaad’19, mille raames saad suveilmadele lisaks nautida ka head seltskonda, aktiivset liikumist ning võistlustega kaasnevat põnevustunnet! Kes üldse suudakski selliste ilmadega siseruumides püsida?

Suvespartakiaadi raames panevad erinevate ettevõtete esindajad ennast ühe nädalavahetuse jooksul proovile erinevatel suvistel spordialadel ning võistlevad enda ja teiste ettevõtete esindajatega. Erinevaid spartakiaade (kevad, suvi, sügis, talv) on läbi viidud alates 2005. aastast 4 korda aastas. Ürituse eesmärgiks on pakkuda igapäevarutiinile vaheldust ning tagada osalejatele aktiivne nädalavahetus, millest saadud positiivseid emotsioone on hiljem võimalik ettevõttesse edasi kanda!

Kõlab huvitavalt, kuid kardad, et jääd enda füüsiliste võimete poolest teistele alla? Muretsemiseks pole põhjust, kuna kolme päeva peale ära jaotatud 22 võistlusala läbimiseks tuleb rakendada mitmeid erinevaid oskuseid. Äkki on Sinus peidus talent, mis võimaldab Sul hüpata parima kõhukaga vette? Või tärkab Sinus sisemine Robin Hood, kelle täpne käsi Discgolfis ja Mölkkys toob meeskonnale võidu koju? Isegi juhul, kui Su spordihuvi piirdub jalkamängu ajaks snäkkide valmistamisega, on Sul võimalik oma oskuseid rakendada näiteks A. Le Coq’i grillimisvõistlusel!

 

Ainult üks võistlusala täidab kõhtu! Pilt: Tarmo Haud, Suvespartakiaad'17
Ainult üks võistlusala täidab kõhtu! Foto: Tarmo Haud, Suvespartakiaad’17

Kuna võistlusaladest puudust ei tule, on Spartakiaadi nautimise saladuseks alati olnud aktiivsus ning võimalikult paljudel aladel osalemine. Kindlasti leidub ka võistlusalasid, mis tuleks juba huvi pärast ära proovida, sest mine sa tea, äkki lapsepõlves kiikumise tulemusena oled järgmine suur nimi Eesti kiikingu ajaloos? Kui näed mõnda huvitavat ala, siis Spartakiaad on kindlasti koht selle proovimiseks!

Mõni ala võib sind viia täiesti uutesse kõrgustesse! Foto: Tarmo Haud, Suvespartakiaad’18

Kõikidel aladel osalemine võib osutuda liiga suureks katsumuseks ka kõige aktiivsematele osalejatele. Selle tõttu soovitame eelnevalt läbi mõelda, millised alad just Sind huvitavad. Võistlusalade ja ürituse ajakava kohta saad täpsemalt lugeda SIIT. Jälgi kindlasti ka meie Facebooki ja Instagrami lehti, kuna sealsete lühitutvustuste, piltide ja videote kaudu on võimalik näha, mis kõik kolme päeva jooksul toimuma hakkab! Eelnevate aastate Suvespartakiaadidel toimuva võtab hästi kokku ka järgmine video:

https://www.youtube.com/watch?v=IYPuT2B0Wmo

Nagu eelnevalt mainitud, ei puudu ürituselt ka hea seltskond. Selle aasta Suvespartakiaadile on registreerinud juba 20 ettevõtet, millest mitmed on pärit täiesti erinevatest valdkondadest. Võistlustulest väljudes saad näha, millistele riigiasutustele, pankadele või isegi samast valdkonnast pärit konkurentidele ära tegid!

Konkurentidele tuleb ära teha ning selle tõttu on SEB vs. Swedbank mängud alati põnevad! Foto: Kaimo Puniste, Suvespartakiaad’18

Pingeliste võistluspäevade lõpus toimuvad ka meeleolukad õhtused peod, kus saab kõige muu hulgas ka päeval toimunud mängudest muljetada ning uusi tutvuseid leida!

Väsitav päev peomeeleolu ei mõjuta! Foto: Ardo Säks, Suvespartakiaad’18.

Põhjuseid on mitmeid, miks selle aasta Suvespartakiaadile kohale tulla. Vahet ei ole, kas osaled esimest korda või oled juba tuttav nägu, iga osaleja saab võrdses koguses higistada, kaasa elada ning positiivseid emotsioone kogeda! Spartakiaadidel käimine on mitme firma puhul kujunenud juba traditsiooniks, äkki on just Sinu ettevõte stardijoonel järgmine?

Suvespartakiaadile saad registreerida SIIN. Seniks soovime Firmaspordi poolt kõigile ilusat suve, et see kestaks vähemalt augusti keskpaigani!

Näeme juba Suvespartakiaadil!

Korraldusmeeskond on valmis, aga Sina? Foto: Ardo Säks, Suvespartakiaad’18