Posted by: EFL meedia

Suvespartakiaad sai endale uued kuupäevad ja asukoha!

Oleme lugenud nädalaid ja päevi, et saaksime taas kohtuda Suvespartakiaadil, kuid kahjuks pidid korraldajad vastu võtma hoopis vastupidise otsuse. Algselt pidi suve kuumim võistlus Suvespartakiaad toimuma juba 11.-13. juunil Saaremaal Kuressaares. Arvestades käesolevat olukorda seoses piirangute jms, siis Suvespartakiaad on edasi lükatud ning toimub 13.-15. augustil, kus firmasportlased kohtuvad suvepealinnas Pärnus!

Ees ootab kõiki 110% suurepärane vaheldus ja nädalavahetus täis sporti! Suvespartakiaadi näol on tegu imelise võimalusega, kus saab vürtsitada oma suhteid ja meeskonnavaimu töökaalastega. Suvespartakiaadist saad rohkem lugeda SIIT.

Spordialad on mitmekülgsed. Startida saab vähemalt 25 erineval spordiala ning ajakava saab olema suvepealinnale kohane – kuum ja suvine! Täpne ajakava ja spordialade valik selgub lähiajal, kuid kindlasti hoia meie kodulehel ja sotsiaalmeedial silm peal, sest kõige värskem info on leitav just sealt.

Kindlasti võta oma töökaaslased kampa ja kui sa veel kirjas ei ole, siis nüüd on suurepärane võimalus ennast kirja panna ning veeta fantastiline nädalavahetus Pärnus!