Posted by: EFL meedia

Sügisspartakiaadi avapäev tõi kokku pokkerihuvilised

Firmaspordi Sügisspartakiaad’19 : pokker / foto: Ardo Säks

Spordinädala esimesel päeval sai ühtlasi alguse Firmaspordi Sügisspartakiaad 2019. Avapäeval toimus pokkeriturniir, kus sai enda mängu ja inimeste tundmise oskused proovile panna. Turniiri kõik kohad olid välja müüdud ja saali oli kokku tulnud 110 firmasportlast.

Pokkeriturniir on firmasportlaste sõnul üks põnev võistlusala Sügisspartakiaadi kavas, sest tegemist on rohket mõttetööd nõudva alaga. See on suurepärane võimalus osa saada ürituse melust, kogeda mõnusat hasarti ja koos kolleegidega aega veeta.

Tallinki esindaja Andri Raudsepp võitis koha finaalis esimeses voorus. Andri sõnul kaart jooksis, õnne oli. „Kui kaarti oli, siis mängisin agressiivsemalt, kui ei olnud, siis loobusin kohe panuste tegemistest. Üle-eelmisel aastal olin neljandal kohal, eelmine aasta väga hästi ei läinud,“ rääkis sel aastal üldarvestuses 5. koha saavutanud Andri.

Firmaspordi Sügisspartakiaad’19 : pokker / foto: Ardo Säks

Alari Reinas Kuehne-Nagel IT Service Centrest tõi välja, et esmakordselt käis sel aastal suvespartakiaadil ja positiivne elamus tõi nüüd sügisel uuesti laua taha. „Mängisin väga konservatiivselt, alguses kukkus meie lauas kohe palju mängijaid ära ja pidin lõpuni hoidma. Pigem olen pühapäeva mängija, kui igapäevane harrastaja“ ütles Alari.

Lauri Lõo Tallinna Lennujaama Spordiklubist, kes saavutas üldkokkuvõttes 11. koha, ütles, et Firmaspordi pokkeriturniiril on osalenud kolm korda ja see esimene kord, kui jõudis finaali. „Edu tõi kõva närv ja bluff,“ kommenteeris Lauri pärast esimest ringi.

Kaur Niinepuu Saku Metallist osales Sügisspartakiaadil esmakordselt ja pääses kohe finaali. Üldkokkuvõttes oli tulemuseks tubli 18. koht. „Meie laud lõpetas esimese ringi viimasena, mängisin tasa ja targu ning ka teised kasutasid sama taktikat.“

Firmaspordi Sügisspartakiaad’19 : pokker / foto: Ardo Säks

Eelmise aasta võitja Madis Teinemaa SEBst ütles enne esimest ringi, et võtab rahulikult ning üritab finaali jõuda. „Kindlasti tuleb jälgida inimesi, mis stiiliga mängitakse, aga samas ka kalkuleerida ja kainet mängu mängida. See on teine aasta Firmaspordi üritusel.“ Sellel aastal Madis finaali ei jõudnud, kuid järgmisel aastal saab taas end proovile panna.

Pika ja põneva pokkeriturniiri võitjaks osutus Kim Orlov Novarc Groupist. Kim osales Sügisspartakiaadi pokkeriturniiril esmakordselt ja saavutas esikoha. Loodame kohtuda ka järgmisel aastal.

Firmaspordi projektijuht Taavi Kruut tõi välja, et sellel aastal olid esimese vooru mängijad pisut kärsitud. Võrreldes eelmise aastaga lauad tühjenesid palju kiiremini ja esimene voor sai ootamatult ruttu läbi. „Samas on põnev, et iga üritus kulgebki erinevalt, just see muudabki sarja põnevaks, et see on pidevalt täis ootamatusi.“

Firmaspordi Sügisspartakiaad 2019 jätkub täna vibulaskmisvõistlusega.

Pokkeriturniiri tulemused leiate SIIT

Pokkeriturniiri galerii leiate SIIT