Posted by: Taavi Kruut

Sügisspartakiaad saab alguse juba tuleval nädalavahetusel!

Veel 4 päeva, 16 tundi ja 20 minutit on jäänud selle aastase Sügisspartakiaadi alguseni (artikli kirjutamise ajal). Üritus algab sellel aastal Golden Clubis lamades surumisega ning sportliku nädala lõpetavad mini-reketloni turniir Kristiine Spordikeskuses ja kardisõit Unibet kardikeskuses.

Osalejaid on kogunenud palju ning tõotab tulla põnev võistlus igal tööpäeva õhtul ning igal Sügisspartakiaadi alal. Sügisspartakiaad toimub ka Euroopa spordinädala raames, et viia sport üha suurema hulga inimesteni.

Sellel aastal on õla alla pannud Sügisspartakiaadi läbiviimisele ka meie head partnerid – A. Le Coq, FIFAA, Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus, OlyBet, Põltsamaa ning MyFitness

A. Le Coq pakub bowlingus osalejatele alkoholivaba kesvamärjukest, et kõige pingelisemal hetkel oleks midagi mõnusat rüübata. Samuti katab auhinnalaua A. Le Coq oma uute ja maitsvate jookidega.

Samuti on mini-reketlonis A. Le Coq igale osalejale välja pannud spordijoogi, et osalejad saaksid ürituse ajal end kosutada maitsva Arctic Sport spordijoogiga. 

Et kõigil ujumises osalenutel oleks peale basseinis supeldes seljas parimast kvaliteedist spordirõivad ning -tooted, selle eest seisab hea FIFAA, kes katab ujumise auhinnalaua ning on välja pannud ka väärt loosiauhinna kõikide osalejate vahel.

Vibulaskmise auhinnalaua on välja pannud Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus, et ka peale Sügisspartakiaadi toimumist oleks vibulaskmises osavõtnutel võimalus kätt harjutada juba Kevadspartakiaadi jaoks. Loosiauhind Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuselt kõikide osalenute vahel on samuti kuldaväärt ning seda soovib endale kindlasti iga Sügisspartakiaadil osalenu.

Ka ei puudu välitingimustes peetaval vibulaskmisel soe ja maitsev Põltsamaa glögi. Põltsamaa glögi suudab üles soojendada ka kõige külmemad näpud/ninad/põsed/varbad, et osalejatel oleks mõnus vibulaskmisel osaleda ning teistele tiimiliikmetele kaasa elada.

Et meie sisetingimustes sõudjatel oleks ka edaspidi võimalus treenida tulevasteks võistlusteks, siis selle eest seisab hea MyFitness, kes on välja pannud toredad auhinnad parimatele sõudeergomeetri võistlejatele. Ka on MyFitness välja pannud toredaid loosiauhindu, mis loositakse välja kõigi Sügisspartakiaadil osalenute vahel välja autasustamisel.

Pokkeri auhinnalaua katab ning ka korraldada aitab ka sedapuhku oma ala parim – OlyBet, kes on parimatele välja pannud väärt auhinnad.

Kohtume kõikide osalejatega juba mõne päeva pärast, et üheskoos saada osa toredast spordipeost. Seniks aga head ettevalmistust ning ootame juba põnevusega pühapäeva!