Posted by: Ketlin Suvi

Start IT CUP 2023: Tallinna IT-Bowlingu etapi võitis Dateli võistkond

Start IT Cup 2023 startis 9. veebruaril toimund IT-Bowlingu Tallinna etapiga. Võistlusest võttis osa 16 IT-valdkonna võistkonda ja esikoha teenis 1569 punktiga Datel 1 võistkond koosseisus Andrias Heinlaid, Villem Vannas, Triin Nargla, Kaido Kivilo ja Jüri Laur.

Teise koha võitlesid 1360 punktiga välja Külli Kotter, Priit Mägi, Raimo Tammel, Rain Tsapov ja Rennes Neps SMIT esindusvõistkonnast. Vaid 15 silmaga (1345 punkti)  jäi neist maha Softwerki tiim, koosseisus Alar Ojalill, Urho Orasmäe, Kristo Kiipus, Heli Grüntha ja Jaan Pärtna.

Napilt jäi poodiumilt välja 1336 punkti kogunud Riigi IT Keskuse esindus, kelle ridades võistlesid Merle Kappak, Karli Kraanat, Risto Seegel, Raido Ruus ja Sander Tikk.

IT-Bowlingu Tallinna etapi parim naismängija oli Kea Karja (Sofrwerk) skooriga 175 ja parim meesmängija Jan Kabayev (Perforce) skooriga 203.

Kõikide tulemustega saad tutvuda siin!

Sarja üldseis

Ürituse fotogaleriile saad pilgu peale visata siin!

Start IT Cup 2023 jätkub juba 28. veebruaril Tondiraba Jäähallis IT curlingu etapiga. Lisainfo ja registreermine Firmaspordi kodulehel.