Posted by: Taavi Kruut

Sportlikult sügisele vastu!

Oled veel puhkuse lainel, kuid mõtted uitavad juba vaikselt kontoritöö poole? Või oled juba tööpostil tagasi ja otsid uut hingamist, mis aitaks lühematele õhtutundidele särasilmselt vastu minna? Või sa hoopiski ei puhka ja soovid oma üleliigse energia suunata sporditegemisse? Meil on hea lahendus kõigile!

Juba tuleval nädalavahetusel on toimumas esimene firmajuhtide golfiturniir Niitväljal, kus leiab endale mõnusa väljakutse igaüks – nii golfiga alustaja kui ka juba kogenud mängija. 

Golfiturniir on suunatud küll ettevõte tipp- ja keskastmejuhtidele, kuid osa võivad võtta ka kõik teised huvilised, kes tunnevad golfi mängimisest mõnu. Mis saaks olla veel parem, kui veeta üks sportlik pühapäev Niitväljal mängides golfi meeldiva seltskonnaga. Ettevõte juhtide golfiturniir kuulub ka sportlikuima ettevõte juhi arvestusse. Seega kõik sportlikud ettevõte juhid, kes ihaldavad endale kõige sportlikuma ettevõte juhi tiitlit – registreerima! Registreerimine on avatud kuni 17.08.2018 ning end saab kirja panna kirjutades registreerimine@firmasport.ee. Täpsemalt leiab infot ürituse kohta aadressil https://firmasport.ee/voistlused/firmajuhtidegolf/ või kirjutades aadressil taavi@firmasport.ee

Juba kuu aja pärast (13.09-14.09) on toimumas seminar Pärnus, Terviseparadiisi spa- ja veekeskuses, mis on suunatud kõigile sporti armastavatele ettevõtete esindajatele. Läbivateks teemadeks on spordi tegemine töö kõrvalt, töötajate sporti tegema motiveerimine ning palju muud. Lisaks on esinema tulemas paljud Eesti praegused kui ka endised tippsportlased kui ka tipptreenerid, kes jagavad meeleldi enda kogemusi töö ja spordi omavahel sidumisest. Lisaks on seminaril kavas ka palju ühiseid sporditegemisi ning esinemas on välismaalt pärit spordiedendajad, et saada know-howd ka üle piiri.

Igast ettevõttest ootame seminarile osavõtma 1-3 esindajat, kes koordineerivad ettevõte sees sporditegemist ning seisavad hea töötajate tervise ning hea enesetunde eest. Pane end kirja kirjutades aadressil registreerimine@firmasport.ee!

Kaugel pole ka sügisspartakiaad, kus ettevõtted saavad omavahel mõõtu võtta bowlingus, ujumises, kardisõidus, mikireketlonis, sõudeergomeetril, vibulaskmises kui ka lamades surumises. Kuna päevad muutuvad üha lühemaks, siis tehes üheskoos sporti koos kolleegidega või juba tuttavate konkurentidega teistest ettevõtetest muudavad päevad omakorda pikemaks ning tekib taas tunne, kui ei olekski veel sügis, vaid veedaks mõnusalt aega südasuvel sporti tehes. Alad kuuluvad ka sportlikuima rahvasportlase arvestusse ning sportlikuima ettevõte juhi arvestuses on sedapuhku bowling. Alasid on palju ning tegevust jätkub kogu töönädala vältel. Enamused alad toimuvad peale tööpäeva lõppu, et kõik spordihinged

saaksid peale usinat tööpäeva tulla ja elada end välja võttes osa erinevatest spordiüritusest Sügisspartakiaadi raames.

Kirja saab end panna aadressil registreerimine@firmasport.ee. Kiirematel on võimalus valida endale meelepärane aeg, mil nad võistlustulle astuvad. Mõned alad on toimumas ka tööpäeva sees ning parima stardiaja saamiseks on hea end juba varakult kirja panna, et saada kontorist 30-60 minutiks eemale, et oma tulemus ära teha näiteks lamades surumises, vibulaskmises või sõudeergomeetril. Kõik vajaliku informatsiooni sügisspartakiaadi kohta leiad aadressil https://firmasport.ee/sygis/ või kirjutades taavi@firmasport.ee.  I vooru soodusregistreerimine kestab kuni selle töönädala lõpuni!

Sporditegemise võimalusi on mitmeid, tuleb leida vaid endale ja kolleegidele sobivaim! Täpsem info alati kättesaadav aadressil www.firmasport.ee