Posted by: admin

Sõudmisvõistluse parim aeg oli 2.58!

My Fitness Viru spordiklubi sõudeergomeetritel tõmmati kokku aja peale 83 000 m, umbes sama palju maad on Tallinna kesklinnast Kadrina valda. Päeva kiireim aeg kuulus Martin Millingule Swedbankist, kes läbis 1000 m ajaga 2.58,0. M40-klassis näitas taset kolleeg Kaido Ruul ajaga 3.07,2 ning tõestas jälle, et niisama lihtne tema vastu saada ei ole.

Kaido Ruul Swedbankist / Foto: Kristo Parksepp

Kui neljapäevase pokkerimägu juures oli naisi üsna napilt, siis sõudeergomeetritel võttis üksteiselt mõõtu lausa 40 sportlast. Parima tulemuse tegi Norma töötaja Kerti Keskküla, kes alistas distantsi ajaga 3.36,7. N40-klassi võit läks Elisa Spordiklubi liikmele Jaanika Partsile ajaga 3.44,7.

 

Ettevõtetest sõudis end esikohale Tallina Lennujaam, teiseks tuli Swedbank ja kolmandaks Norma. Au ja kiitust, tublid olid need, kes täna kohale tulid!

 

Raiko Tutt Normast andis endast sõudeergomeetril kõik, sportlane lõpetas ajaga 3.21,1. „Raudselt tuli isiklik!“ sõnas ta pärast tõsist pingutust võidukalt.

 

Sügisspartakiaad´17 avaalal rinnalt 20 kg kangi surumises naiste parima tulemuse teinud Tallinna Lennujaama sportlane Eve Härm tunnistas, et 96 korda kangi üles suruda on sõudmisest lihtsam. „Kiire ja lühike pingutus ei ole minu teema, igapäevaselt tegelen kestvusspordiga,“ tunnistas Härm, kes läbis sõudeergomeetril 1000 m ajaga 3.40,3. „Mullu sügisel tuli kolm sekundit parem aeg, ilmselt olen vähe trenni teinud,“ naeris Härm.

Eve Härm Tallinna Lennujaama spordiklubist / Foto: Kristo Parksepp

Varasemalt tõsiselt kulturismiga tegelenud SEB sportlane Siimo Sikut nõustus eelkõnelejaga ja tunnistas, et tema jaoks oli samuti rinnalt surumine oluliselt kergem. „Surumises jäin neljandaks, sõudmiseks väga ei valmistunud,“ sõnas Sikut, kelle ajaks fikseeriti lõpuprotokollis 3.19,6.

 

Rahandusministeeriumi sportlane Kaarel Eller seljatas distantsi ajaga 3.27,5. „Normaalne kannatamine oli nagu Eesti sportlasel ikka. Kannatamine on ju meie rahvussport,“ ütles elus esimest korda sõudeergomeetril võistelnud Eller. „Tahtsin end proovile panna ja vaadata, mis seisus füüsis on. „Normaalne!“ hõiskas aktiivne spordimees.

Kaarel Eller Rahandusministeeriumist / Foto: Kristo Parksepp

Tulemused leiab siit: https://firmasport.ee/sygis/tulemused/

 

Laupäev viib firmasportlased Laagrisse kardirajale ning õhtul on kõik oodatud Sügisspartakiaadi pidulikule lõpetamisele ning autasustamisele Lokaali Wabadus (Vabaduse väljak 10). Kui kokkuvõtted tehtud, siis suundume üheskoos ööklubisse Teater ning selgitame välja, kes on tegelikult kõige parem (sportlikum) tantsulõvi ja kas Swedbanki, Norma ja Tallinna Lennujaama tööintervjuu juurde kuuluvad ka füüsilised katsed (näiteks sõudmises). Olete palutud! Kohtumiseni!

 

NB! Klubisse Teater tasuta sissepääsu tagav käepael küsi korraldajalt autasustamisel.