Posted by: EFL meedia

Riigiasutuste lahingud saalihoki platsil on selleks korraks tehtud!

Eile ehk 12. septembril kogunesid viis riigiasutust Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja saalihoki osavõistluseks Õismäe Sportmängude hallis!

Saalihoki turniiril olid oodatud osalema kõik riigiasutuste töötajatest moodustatud kuni 8-liikmelised võistkonnad. Mängus korraga oli väljakul neli mängijat ja väravavahti väljakul ei olnud. Ka naismängijat ei pidanud turniiril võistkonnas ilmtingimata olema. Turniiritabelis võtsid koha sisse Politsei- ja Piirivalveamet, Operail, Eesti Kaitsevägi, Päästeamet ja Eesti Raudtee.

Mängud olid võistlejate vahel haaravad. Eriti pingeline oli finaal, kus Politsei- ja Piirivalveamet suutis 0:2 seisu pealt viigistada, kusjuures Politsei- ja Piirivalveameti võistkond viskas väravad hirmkaugelt oma väljakupoolelt. Lõpuks lõi 4:3 võiduvärav Päästeameti võistkonna poolt umbes minut enne lõppu. Politsei- ja Päästeaamet oli osaline ka ühes teises väga pingelises mängus. Väga otsustav mäng toimus eelvoorus Kaitseväe vastu, mille võit oli lõpuks määrav selles, kes finaali pääsevad. Politsei- ja Piirivalveamet läks mängu kiirelt juhtima seisuga 6:0, kuid Kaitsevägi alustas meeletut tagasitulekut ja lõpuks jäid võidunumbrid 6:5 Politsei- ja Piirvalveameti kasuks. Selles mängus kaldus kaalukauss Politsei- ja Piirivalve poole just sellepärast, et kaks nende väravat olid löödud naismängija poolt. Nimelt andis naismängija värav võistkonnale lausa kaks punkti. Seega toimetas Politsei- ja Piirivalveamet palli väravasse neli korda, kuid just naismängijate väravad andsid võidu neile. Üldvõitja Päästeamet läbis turniiri puhaste paberite – võideti kõik viis peetud mängu ning seega oli võit igati teenitud. kruvisid kindlasti nii teistele löödud kui ka endale saadud väravad, kuid sõbralikkus ja austus konkurendi vastu säilis kuni lõpuni! Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja saalihoki võidu võttis ametlikult sellel hooajal endale Päästeamet. Teisel kohal Politsei- ja Piirivalveamet ning kolmandale kohale jõudis Eesti Kaitsevägi! 4. kohalt leiame Operail võistkonna ning 5. koht sellel korral Eesti Raudteele! Pildigalerii on saadaval SIIN ja kõikide tulemustega tutvu varsti SIIN

Riigiasutuste erinevatel võistlustel korraldab Yes Sport auhinnamänge ning sellel korral pidid osalejad saalihoki palli lööma tühja väravasse, liikudes iga õnnestunud viske järel väravast kaugemale, kuni esimese eksimuseni. Osalejatel oli võimalik teha kuni kolm katset. Kõige kaugema tähise juurest suutsid palli väravasse saata nii Fred Haga Politsei- ja Piirivalveametist kui ka Rommi Neemsalu Päästeametist. Võitja välja selgitamiseks pandi mehed uuesti sama ülesannet sooritama. Seekord visati kordamööda ning liiguti järjest kaugemale kuniks üks finalistidest eksib. Seekord oli Fred Haga täpsema käe ja silmaga ning võttis endale auhinnamängu võidu, milleks on Yes Sporti kinkekaart 50 euro väärtuses.

Õnnitleme võitjaid ja osalisi! Järgmine riigiametnike väljakutse ootab ees oktoobrikuus, kui korvpalli platsil selgitatakse välja, kes suudab rohkem korve mängu jooksul visata. Uuri rohkem ja registreeri SIIN.

Eesti Firmaspordi Liit ootab kõiki riigiasutusi osalema ka Sügisspartakiaadil 20.-25. septembril Tallinnas erinevates spordikeskustes! Loe Sügisspartakiaadi kohta rohkem SIIT. Kindlasti tasub ka silm peal hoida meie sotsiaalmeedial Facebookis ja Instagrammis.