Posted by: admin

Puusuusasprindi parimad tulevad Kalevist!

Igal Talispartakiaadi alal pole tähtsaim see, kui hästi sa midagi teed – pigem see, kuidas sa ülesandeks seatu tehtud saad. Üheks selliseks alaks on ka võistkondlik puusuusasprint, kus kiiruse kõrval on vaat et olulisemgi, milline suusk jala all libiseb ning kui ajastutruud kostüümid osalejatel seljas on. 

M-N klassis suutsid retro ja kiiruse tasakaalu kõige paremini hoida Kalevlased, kelle 5. tiim koosseisus Piret Pärnik – Aimar Hussar tõi ajaga 10:23.4 ettevõttele võidu. Teisele kohale tulid pikas ja väsitavas võistlussõidus Danske töötajad tiimist number 1: Laura Maasik ja Meelis Rebane – nende ajaks 10:42.9.

Foto: Adeele Arnek

Kolmanda koha teenis auga välja Tallinna Lennuaama 2. tiim koosseisus Piret Põldsaar ja Martin Maasik, kes läbisid sõidu ajaga 11:02.4. Kalevi tiim võttis ka neljanda koha – sedapuhku tegi seda tiim number 1 tulemusega 11:37.1; tegijateks Jano Järvelaid ning Rahel Allas.

M40-N40 arvestuses tõid kastanid tulest Swedbanki 1. tiimi sportlased Mare Ulp ja Rait Pallo ajaga 10:52.3. Teise koha võtsid Tallinna Linnatranspordi 2. võistkonna sangarid Erti Paalberg ja Annika Vaher, ajaks 11:00.5.

Kolmandale kohale tuli Elisa oma 1. võistkonnaga koosseisus Merike Mumme ja Aivo Kaljumäe, kes läbisid raja ajaga 11:33.4. Neljandad ka siin kategoorias Kalevi 4. tiimi võistlejad Taavi Tell ja Tea Pärnik, kelle ajaks 11:41.6

Kokkuvõttes säras puusuusasprindis ettevõtete järjestuses esikohal Kalev, teisel Tallinna Linnatranspordiamet ning kolmandal Swedbank.

Esimese võistluspäeva viimase katsumuse – mälumängu – eel juhib tabelit Swedbank, pisikeste vahedega on tihedalt kannul kolistamas Kalev ja Tallinna Linnatransport. Puusuusasprindi kiireimatele ja parimatele kostüümidele jagab õhtusel peol auhindu Maks ja Moorits. Täpseid tulemusi vaata SIIT!