Posted by: Taavi Kruut

Punktilisa parima rahvasportlase ning sportlikuma ettevõte arvestusse on võimalik teenida juba tuleval nädalavahetusel.

16. septembril on toimumas Tartu Maratoni Kuubiku raames 21. Tartu Rattamaraton, mis kuulub ka Eesti Parima Rahvasportlase ning Sportlikuma Ettevõte sarja.

Hetkel on Sportlikuma Ettevõte tabelit juhtimas Swedbank, kes lähima konkurendi ees on hoidmas 120 punktilist edumaad. Küll aga ei saa Swedbank jääda loorberitele puhkama – 120 punktiline edumaa on võimalik tagasi teha vaid kolme alaga sügisspartakiaadil.

M arvestuses on tabelit juhtimas ikka ja alati sportlik Jano Järvelaid Orkla Eesti AS-ist, kellele järgnevad kaks Tallinna Lennujaama Spordiklubi liiget Mattis Torn ning Martin Maasik.

N arvestuses on juhtimas multisportlane Laina Mesila-Kaarmann Orkla Eesti AS-ist, kellele järgnevad Swedbank AS-ist tublid jooksupiigad Inger Romanenko ning Laura Maasik

M40 arvestust juhib Hannes Veide SG Glass Estonia SE-st, kellest vaid kuue punkti kaugusel on Ivo Stolfot Tallinna Lennujaama Spordiklubist. Kolmandat kohta hoiab Aivo Kaljumäe, kellest kaugele maha ei jää ka teised esikümne sportlased.

N40 tabelis on esimest kohta hoidmas Piret Põldsaar Tallinna Lennujaama Spordiklubist, teisena järgneb Mare Ulp Swedbankist ning Jaanika Parts Elisa Spordiklubist.

Eesti Parima Rahvasportlase tabeli hetkeseisu leiate siit.

Eesti Sportlikuma Ettevõte tabeli hetkeseisu leiate siit.