Posted by: EFL meedia

Parimad riigiasutuste saalijalgpallis on selgeks saanud!

31. oktoobril toimus Õismäe Sportmängude hallis saalijalgpalli turniir, kus kokku osales viis riigiasutust ja kes kõik jagasid välja Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja saalijalgpalli meistritiitlid!

Saalijalgpalli turniiril olid oodatud osalema kõik riigiasutuste töötajatest moodustatud kuni 10-liikmelised võistkonnad. Mängus oli korraga neli mängijat ja väravavaht. Ka sellel korral ei pidanud meeskonnas naismängijat ilmtingimata olema. Eelviimasel osavõistlusest võtsid osa Operail, Eesti Kaitsevägi, LiVal Sport, Eesti Raudtee ja Maanteeamet.

Turniirimängud oli ülimalt põnevad ja hoidsid põnevust kuni lõpuni üleval! Päeva alustati eelvooru mängudega, kus kõik võistkonnad mängisid omavahel läbi. Võidu eest teeniti 3 punkti, viigi eest 1 punkti ja kaotuse eest 0 punkti. Paremusjärjestuse 3. Ja 4. koht mängisid seejärel otsustava mängu 3. koha peale ning 1. Ja 2. koha võistkond selgitasid otsustavas mängus võitja. Eelvoorude järel oli päris põnev punktiseis: Operail ja Eesti Raudtee olid võrdselt 1 punkti peal, kuid parem väravate vahe paigutas Operaili ettepoole 4. kohale ning seega sai Operail veel ühe võimaluse mängida 3. koha peale. Eesti Raudteele seekord tulemuseks viies koht. Kolm paremat võistkonda olid eelvooru järel kõik 9 punkti peal! Taaskord pidi vaatama üldist väravate vahet ning see paigutas esikohale Eesti Kaitseväe võistkonna ning teisele kohale Maanteeameti võistkonna, LiVal Sport pidi seekord piirduma 3. koha mänguga. Poodiumi kolmanda pjedestaali mängus suutis LiVal Sport alistada Operaili väga napilt ning täpselt sama tulemusega nagu ka eelvoorus – 1:0. Kui eelvoorus oli Maanteeamet ainus võistkond, kellest Eesti Kaitseväe jõud üle ei käinud, siis finaalis suutis Eesti Kaitsevägi asja siiski enda kasuks kallutada – äänud kiiresti 0:1 kaotusseisu, kosus meeskond väga kiiresti ning pingelises heitluses võeti finaalis lõpuks 3:2 võit! Kõikide tulemustega tutvu SIIN

Saalijalgpalli turniiri vältel oli osalejatel võimalik osa võtta Yes Sport auhinnamängust, kus tuli aja peale palliga läbida koonustega rada, palliga kõksida kaks korda jalaga, kaks korda põlvega ning kaks korda peaga ning koonuste vahel triblades uuesti tagasi tulla. Kõige kiiremini suutis sellel korral ülesande täita Mikk Kruusalu Eesti Kaitseväe võistkonnast, kellel kulus ülesande täitmiseks 41,16 sekundit. Võitjaga võetakse ühendust ning Yes Sport kinkekaart 50 € väärtuses antakse virtuaalselt üle. Täname Yes Sporti ning A. Le Coqi toetamise eest!

Enne viimast Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja osavõistlust lauatennises Kuldpallil Tartus hoiab üldarvestuses esimest liidrikohta hetkel kindlalt 140 punktiga Eesti Kaitsevägi. Hetkel hoiab teist kohta 104 punktiga Operail ning mitte kaugel kolmandal kohal on 92,8 punktiga Eesti Raudtee. Tutvu üldarvestusega SIIN

Kõige suuremad õnnitlused kõigile võitjatele ja osalejatele! Järgmine riigiametnike võistlusturniir ootab ees 20.-21. novembril, kui toimub Eesti suurim pallimängude turniir Kuldpall 2020 ja kus riigiametnikke ootab ees lauatennis! Uuri rohkem ja registreeri SIIN. Kindlasti jälgi meid Facebookis ja Instagrammis!