Posted by: EFL meedia

Parimad Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2020 sarjas

Esialgselt pidid parimad Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2020 sarjas selguma hooaja finaalürituse Kuldpall 2020 ajal eraldiseisva üritusena, kuid seoses suurenenud nakkushaiguse näitajate otsustati ka IT-Lauatennis tühistada ja paneme sarja arvestuse lukku selle seisuga, mis pärast viimast üritust ehk pärast IT-Darts Tallinnat jäi. On aeg teha kokkuvõtteid Eesti Osavaim IT-Ettevõtte 2020 sarjas virtuaalselt!

2020. aastal pidasime sarjas maha 9 suurepärast ja konkurentsitihedat võistlust bowlingus, kardis, autoorienteerumises, paintballis, nooleviskes, kuid turniir jäi maha pidamata lauatennises. Osad neist pidasime maha Tallinnas ja osad Tartus! Terve hooaja peale võistlesid sarjas 27 ettevõtet. Osalejate arv kogu hooaja lõikes 2019. aastaga on aga kasvanud 195 osaleja pealt 458. Ka lauatennisesse oli registreeritud pisut üle 100 inimese!

Nii nagu kord ja kohus, on suurepärane võimalus sellel aastal Eesti osavaim IT-Ettevõte 2020 sarjas võidu puhul õnnitleda SEB võistkonda, kes teenis terve hooaja peale kokku 252,8 punkti. SEB suutis muuseas viiest alast neljal olla kahe parima võistkonna hulgas ning suutis sellega eelmise aasta 2. koha vahetada IT-ettevõtete sarja esikoha vastu.  Hõbedase koha üldarvestuses võttis 208,4 punktiga endale AS Tallinna Lennujaam ja poodiumi väärilisel kolmandal kohal platseerus 204,4 punktiga Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus! 4. kohal AS DATEL, 5. koht SimplBooks, 6. koht Stebby, 7. koht Playtech Estonia, 8. koht AS Merit Tarkvara, 9. koht Codelab ja 10. koht Bytelife Solutions. Kõikide teiste tulemustega tutvu siin: https://www.firmasport.ee/wp-content/uploads/2020/11/2020-Eesti-Osavaim-IT-ettevote.pdf

Täname kõiki ettevõtteid osalemise eest ning õnnitleme võitjaid! Kohtume juba järgmistel Eesti Firmaspordi Liidu võistlustel ja uuel aastal Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2021 sarja osavõistlustel!

Kõikide auhinnaliste kohtade TOP5 omanikele anname võidukarikad üle uue hooaja alguses, kuid soovi korral saame need ka varem kätte toimetada!