Posted by: admin

Parima kalasaagi tõi töökaaslastele Tallinna Linnatransport!

Kui sattusid eile kalapüügijääl ringi käima, nägid seal suure tõenäosusega vaid rõõmsaid nägusid. Osalejad, keda jääl märgata võis, kinnitasid nagu ühest suust: hullult äge! Kõige paremini läks võistlus aga Inga Gechanskajal Tallinna Linnatranspordis, kes püüdis lausa 1,843 kg jagu head kala.

Foto: Kaimo Puniste

Kokku osales kalapüügivõistlusel sel korral 41 inimest – enamik neist, muide, hea käega kalanaised. Nii juhtuski, et ka suurima saagi tiitel läks just nimelt daamidele.

“Esimest korda elus püüdsin – algaja õnn!” tõdes Inga Gechanskaja. Kokku oli tal kala nii palju, et see kõik mahtus vaevu kaalule. Samuti jäi ta võistluses ainsaks, kes üle kilo kala kätte sai.

Teisele kohale tuli naiste arvestuses Liisi Vaguri Danskest ning kolmandale Inga Ehala FEREst.

Esimene mees, Mareks Ortlovs Tele2-st, püüdis parimast naisest pea kaks korda vähem, ent siiski korraliku saagi – 0,938 kg kala. Talle järgnesid Pavel Timohhin FEREst ning Sergei Bajev Tallinna Linnatranspordiametist.

Selle aasta ilmselt noorima püüdja tiitel läheb Normat esindanud 8-aastasele Reimole, kes tegi tugeva tulemuse ja püüdis ühe korraliku kala. “Oleksin tahtnud rohkem saada, aga väga meeldis. Väga kahju oli, et isal lipsas suur kala käest,” tõdes Reimo. Isa oli küll püüdnud veel käe jääauku pista ja minema libiseva saagi päästa, ent tulutult.

Suurima kala tiitli pälvis seekordsel võistlusel aga Egris Mõttus SEBist, kelle parim kala oli 0,448 kg raske. Ettevõtete esikolmik moodustus lõpptulemuste järel Tallinna Linnatranspordist, Danskest ja FEREst. Parimaid kalureid premeerivad Postimees ja Swedbank.