Posted by: EFL meedia

Pane oma meeskond Suvespartakiaadil proovile!

Sellel suvel augustis toimub Lõuna-Eestis Kääriku Spordikeskuses Eesti Ettevõtete Suvemängudele ehk Suvespartakiaad 2020!

Kolme päeva on sisustatud väga erinevate ja mitmekülgsete spordialadega ning ees on ootamas lausa 26 ala! Kindel võib olla, et kõik leiavad endale meelepärased tegevused ja mõõtu saavad võtta kõik. Suvespartakiaadil ootab ees nii mehi kui ka naisi võimalus oma jõud proovile panna – meestel toimub rammumehe võistlus ning naistel crossfit! Suvespartakiaadilt ei puudu ka meeskondlikud alad. Kõiki meeskondi on ees ootamas näiteks rannavõrkpall, tänavahoki ja -korvpall! Mõlemal õhtul on kõigil firmasportlastel võimalik meelt lahutada õhtuprogrammis ja tantsuplatsil jalga keerutades! Tutvu programmiga SIIN ning võistlusaladega saad tutvuda SIIN

Eelmisel aastal Suvespartakiaadil tegi võidukäigu Swedbank, kes sai kõikide alade peale kokku kirja 1172,8 punkti. Sellel aastal ootab Swedbanki ees tiitli kaitsmine, mida on jahtimas sellel aastal juba  17 erinevat ettevõtet! Suvespartakiaad 2020 stardinimekirjas on praeguse seisuga Swedbank, SEB, Orkla Eesti AS, Tallinna Linnatranspordi AS, Telema AS, Tallinna Lennujaam, NORMA, SportID, Luminor, Kühne+Nagel, Eesti Haigekassa, Borealis, KPMG, Heat Consult, Saint-Gobain, Postimees Grupp ning Maksu- ja Tolliamet!  Eelmise aasta tulemustega tutvu SIIN ja registreeri oma ettevõtte võistkond Suvespartakiaad 2020 SIIN!

Kasuta võimalust ning veedame koos mõnusa nädalavahetuse sportides!

https://www.youtube.com/watch?v=vPUmZf683Dg&feature=emb_logo