Posted by: EFL meedia

Mis on Suvespartakiaad?

Suvespartakiaadi näol on tegu Eesti Ettevõtete Suvemängudega, mis on toimunud alates 2005. aastast. Läbi aegade on osalenud mängudel üle 200 Eesti sportlikku ettevõtte ning organisatsiooni. Tegu on parima võimalusega nautida suve koos oma ägedate töökaaslastega ning teha nendega koos midagi põnevat! Suvespartakiaad annab kindlasti inimestesse positiivsust ning tõstab motivatsiooni ja suurendab meeskonnatööd!

Traditsiooniliselt toimub Suvespartakiaad erinevates Eestimaa looduskaunites kohtades. Suvespartakiaad on mõeldud ettevõtetele ja organisatsioonidele, keda ootab ees sportlik nädalavahetus, kus lisaks tavapärastele suvistele spordialadele on võimalik end koos oma kolleegidega proovile panna ka meelelahutuslikel aladel! Sellel suvel 14.-16. augustini toimub Suvespartakiaad Lõuna-Eestis värskelt uuenduskuuri läbinud Kääriku Spordikeskuses!

Kolme päeva jooksul on ees ootamas mitmed spordialad, kus võistlustulle saab asuda nii individuaalselt kui ka meeskondlikult! Firmasportlasi on ees ootamas sellel suvel 26 erinevat ala, mis kõik pakuvad nii pinget kui ka lusti. Peale sporti ootab mõlemal õhtul firmasportlasi õhtuprogramm ja tantsuplats! Tutvu programmiga SIIN ning võistlusaladega saad tutvuda SIIN

Suvespartakiaad 2020 stardinimekirjas on hetkel Swedbank, SEB, Orkla Eesti AS, TalTech, Maksu- ja Tolliamet, Äripäev Telema AS, Tallinna Lennujaam, NORMA, Sport ID, Luminor, Eesti Haigekassa, Kühne+Nagel, Borealis, KPMG, Heat Consult, Saint-Gobain, Rahandusministeerium, Postimees Grupp ning Wanderlust Matkad OÜ!  Kui sinu ettevõte ja kolleegid veel registreeritud Suvespartakiaadile ei ole, siis ära kauem oota ja tee seda siin SIIN!

Tule spordime ja naudime mõnusat suveaega koos Käärikul!

https://www.youtube.com/watch?v=vPUmZf683Dg&feature=emb_logo