Posted by: EFL meedia

Meeletult võimas nädalavahetus Suvespartakiaadil Kääriku Spordikeskuses

14.-16. augustil kohtusid mitmed Eesti ettevõtted Kääriku Spordikeskuses, kus toimusid Eesti Firmaspordi Liidu Eesti ettevõtete suvemängud! Kokku võtsid firmasportlased osa 26 põneval ja väljakutsuval võistlusalal.

Käärikul ootas meid sellel korral ees värskelt uuenduskuuri läbinud võimas spordikeskus! Sellel suvel võttis Suvespartakiaadist osa pea 500 võistlusvalmi spordisõpra 25st ettevõttest. Kätte oli jõudnud aeg, et välja selgitada, kes on parim tugevaim ning kes viib sellel korral koju Suvespartakiaadi üldvõidu.

Avastardi esimesel võistluspäeval andsid 2020. hooaja Suvespartakiaadile kergejõustiku non-stop, rammumehe ja crossfiti eelvoorud, mobiiliheide ja ülipingeline autolükkamine. Samuti sai alguse discgolfi esimene võistluspäev. Esimeste meeskonnaaladena spurtisid Suvespartakiaadil ultimate frisbee ning tänavakorvpall. Kõige parema emotsiooni said meie firmasportlased, kui nad nägid esimest korda elus Seinamäge ning seal ootas neid ees Seinamäe 100 jooks! Esimese päeva õhtuks oli kuulda nii võidu hõiskeid kui ka kaotuse rõõme – emotsioonid olid kõigil laes! Traditsiooniliseks on saanud mälutreeningud ning need on programmis igal õigel spordiüritusel. Esimese päeva lõpuks võtsid firmasportlased meeskonnad kokku ning vabas õhus selgitati välja parimad mälumängus. Esimene päev juba küttis kirgi ning andis hea stardiplatvormi teiseks päevaks.

http://youtu.be/XxOY3RlwOyU

Teisel võistluspäeval ootasid firmasportlasi ees nii individuaalsed stardid kui ka meeskondlikud alad! Päeva esimese stardi andsid võistluspäevale discgolfi mängijad ning kiikingu fanatid! Hommikul startisid firmasportlased ka Kääriku järve jooksule, kus tuli näidata kiiret aega umbes 3 km järve ringil, et parimaid punkte oma ettevõttele üldarvestuses skoorida. Individuaalsetes alades sai teisel päeval mõõtu võtta veel SUPi krossis, tennises, maastikurattasõidus ja finišisse jõudis ka rammumehe võistlus. Meeskondlikult tuli proovile panna mölkkys, rannavõrkpallis, grillimisvõistluses ja viimase mehe teatejooksus.  Eranditult kõik meeskonnad olid keskendunud ja andsid kõik endast parima, et välja selgitada, kes on liidripositsioonil, sest seis oli tihe ja ees ootas veel kolmas, kuid viimane võistluspäev!

https://youtu.be/FnPrIQNgv5s

Kolmas, kuid otsustav päev täis sporti algas Kääriku Spordikeskuses kastipanemise võistlusega. Just see võistlus paneb võistkonnad alati proovile ning annab neile hea võimaluse testida oma suhtlemise ja planeerimise oskuseid. Peale kastipanemist said firmasportlased osa võtta Käärikul rogainist ning naised selgitasid välja, kes on kõige tugevam crossfitis. Meeskonnad võtsid viimasel võistluspäeval mõõtu tänavahokis, kanuurallis, köieveos ja teateujumises. Võistluspäevad olid kõik marulised! Kõik firmasportlased leidsid kolme päeva jooksul kindlasti endale meelepärased võistlusalad ja need emotsioonid, mis meil kohapeal olid – meeletud!

https://youtu.be/WEf7FbmXI5Q

Täname ja õnnitleme kõiki osalejaid ja võitjaid! Nüüd on aeg viimasteks pingutusteks, sest sügisel ootab firmasportlasi ees 21.-25. septembril Sügisspartakiaad Tallinnas ning peale seda teeme juba kokkuvõtteid novembris Tartus Kuldpallil! Seega taas tuleb kalendrisse võistlused kirja panna ning siis kohtume varsti võistlustel ja suure naudinguga spordime!

Suvespartakiaad 2020 tulemustega saad tutvuda SIIN ja suure suvise fotogaleriiga tutvu SIIN ning kindlasti vaata ka meie ägedat aftermoviet SIIN

https://youtu.be/L2_lxwFCUBQ