Posted by: admin

Laskesuusatamises Saint Gobainile vastast ei olnud!

Kogu aasta vältel toimuvatel firmaspordiüritustel on alati mõned kindlad alad, kus näitavad aastast aastasse parimaid tulemusi ühed ja samad ettevõtted. Nii ka laskesuusatamisega, mille sünonüümiks on firmaspordiringkondades saanud ettevõte Saint Gobain Glass Estonia.

Sel korral tegid Saint Gobaini suusatajad kullatulemuse ajaga 46:35,3 koosseisus Heiki Mäesalu, Juri Shirokov ja An Roos. Olgugi, et võitjat võis ette aimata – finaalis jätkus aga ka vaatamata sellele põnevust küllaga.

Foto: Ardo Säks

Teisele kohale tulnud Swedbanki tiim koosseisus Erko Virgepuu, Mare Ulp ja Rait Pallo ajaga 50:01,2 ning kolmanda koha noppinud Kalev koosseisus Tea Pärnik, Aimar Hussar ja Kaida Hussar ajaga 50:01,3 jätsid oma tulemustega napilt poodiumilt välja FERE tugeva suusasalga, mille liikmeteks Marje Viirmann, Randy Korb ja Tiit Tiivoja. FERE sitke tiim lõpetas kokkuvõttes ajaga 50:19,7.

Talispartakiaad jätkub Tehvandi staadionil täna lestadega lumejooksu ning Tehvandi tõususprindiga. Õhtul premeerib parimaid laskesuusatajaid aga ilukaubamaja TradeHouse. Täpseid tulemusi vaata SIIT!