Posted by: EFL meedia

Kuldpalli teine päev tõi tasavägised võistlused

„Kohamängudel näitasid meeskonnad väga heal tasemel mänge. On näha, et sporti tehakse suure pühendumusega,“ ütles teise päeva kokkuvõtteks Firmaspordi projektijuht Taavi Kruut.

Teisel päeval toimusid Eesti Maaülikooli Spordiklubis olulised ja otsustavad mängud saalijalgpallis ning saalihokis. Saalijalgpalli finaalis olid vastamisi Viru Keemia Grupp ja Vanglateenistus. Mängida oli jäänud esimest poolaega 3:45, kui Vanglateenistus lõi esimese värava. Võistkonnad hoidsid pinget viimaste sekunditeni ning poolaeg lõppes seisuga 1:0 Vanglateenistuse kasuks. Mängu lõpptulemuseks jäi 2:1 Vanglateenistuse kasuks. Saalihokis osutus võitjaks Tallinna Lennujaama Spordiklubi, teiseks jäi Vanglateenistus ja kolmandaks Päästeamet.

Tartu Ülikooli Spordihoones olid korvpalli finaalmängus vastamisi SEB ja Vanglateenistus ning parimaks osutus SEB. Teisel päeval olid väga tugeval tasemel võistlused ja kogu turniiri vältel oli palju mänge, kus võidu üle otsustati viimastel sekunditel ja vaid punktiliste vahedega. Võrkpalli võitis Kaitsevägi ja teiseks jäi Vanglateenistus.

Meeste sulgpalliturniiril osales kokku 40 meest ja esikoha võitis Kühne-Nagel IT Service Centre ASi esindaja Roman Pankin. Teise koha saavutas Marius Pihlak Tallinna Lennujaama Spordiklubist ning kolmandaks jäi Teimur Israfilov Swedbankist. M40 vanuseklassis saavutas esikoha Indrek Raig Omivast, teise koha Martti Eerma Päästeametist ja kolmanda koha Margus Maidla Rahandusministeeriumist.

Rahvastepall meenutab paljudele lapsepõlve ja Kuldpallil mängiti seda sama suure naudingu ja elevusega. Samuti oli see pealtvaatajate seas väga populaarne ning ergutamist oli kuulda üle kogu Tartu Ülikooli Spordihoone. Selle mängu kõige paremateks osutusid Swedbanki esindajad, teise koha saavutas Vanglateenistuse võistkond ja kolmanda Elisa Spordiklubi.

Naiste lauatennise osales kokku 41 mängijat. Esikoha võttis endale seekord Vanglateenistuse esindaja Birgit Varrik, teise koha Marion Tamm Swedbankist ja kolmanda koha Pirjo Pihlak Tallinna Lennujaama Spordiklubist. N40 vanuseklassis selgitati välja samuti parimad. Kõige täpsema käega oli Vanglateenistuse esindaja Svea Onno, teise koha sai Piret Kummel Telia Spordiklubist ja kolmandaks jäi Klara Väiko Saint Gobain Glass Estoniast.

Teise päeva üheks kõige meeleolukamaks võistlusalaks oli Aura veekeskuses toimunud veepall. See on ala, mille jaoks tavapäraselt trenni ei tehta, kuid annab suurepärase võimaluse koos meeskonnaga osa saada millestki uuest. Veepallil oli üllatajateks Ciest Metal OÜ esindajad, kes võtsid esikoha. Teise koha sai Swedbank ja kolmanda Elisa Spordiklubi.

Kõik Kuldpall’19 tulemused on üleval siin.

Peagi avaldame mõlema päeva pildigaleriid Firmaspordi kodulehel.