Posted by: Taavi Kruut

Kuldpall 2018 saab alguse juba vähem kui kahe päeva pärast!

Selle aastane Kuldpall tõotab tulla erakordne – osalemas on 32 ettevõtet üle terve Eesti ning osalejaid on kogunenud pea 600! Seega Tartu muutub tuleval nädalavahetusel tõeliseks pallimängude tandriks.

Tartu erinevates spordikeskustes leiab aset 10 erinevat spordiala, milleks on korvpall, võrkpall, saalijalgpall, saalihoki, uudisalana veepall, rahvastepall, sulgpall, lauatennis, piljard ning tennis.

A.Le Coqi karastavaid ja imemaistvaid uusi tooteid saavad ka sel korral maitsta Kuldpalli valitud alade parimad, kuna just sinna on A.Le Coq välja pannud uued tooted oma tootevalikust. Pole midagi paremat kui peale rasket pingutust spordiväljakul saab lasta hea maitsta mõnusalt külmal joogil.

Eesti Firmaspordi Liidu osalejate varustuse eest hoolt kandev FIFAA on võitjale välja pannud eritellimusel valmistatava treening/mänguvormid kogu meeskonnale, kes suudab võidu napsata korvpalliturniiril. Selleks peab vaid väljakul olles sisse viskama võimalikult palju korve, vastasel jällegi omakorda lasta võimalikult vähe korve visata ja auhind ongi käes. Tundub lihtne? Eks me näe.

Lisaks on ka Eesti Võrkpalli Liit ning ka Eesti Korvpalliliit toetamas oma alade parimad mõnusa auhinnaga tervele võistkonnale, et peale Kuldpalli saaksid võitjameeskonnad üheskoos veeta veel teisigi ühiseid õhtuid meeskonnaga nautides tipp-tasemel sporti kohapeal spordiareenides.

Lisaks Kuldpalli alade parimatele, selguvad ka Eesti Parimad Rahvasportlased, Eesti Sportlikumad Ettevõtted ning Eesti Sportlikumad Firmajuhid, kes on terve pika hooaja vältel end proovile pannud mitmetel erinevatel spordialadel ning nii mõnigi on endas avastanud seni avastamata jäänud talendi näiteks lestajooksus, järvelendurina või keskmaajooksus.

12 parimat rahvasportlast igas vanuseklassis ootab uhke Eesti Parima Rahvasportlase karikas ning ka erikujundusega särk, mida uhkelt kanda igal spordiüritusel tuleval aastal. Lisaks ootab ka iga vanuseklassi kolme parimat rahvasportlast vägev auhind Nike poolt. Vihjeks võib öelda nii palju, et kolm parimat rahvasportlast igast vanuseklassist ei pea muretsema katkiste või kulunud jalavarjude pärast.

Kolme parimat Rahvasportlast ootab auhind Nike poolt

Eesti Sportlikuma Firmajuhi sarjas ootab 12 parimat firmajuhti samuti uhke karikas ning kolmele parimale mees- ja naisjuhile on lõõgastava auhinna välja pannud Vihula Mõis!

3 parimat mees- ja naisjuhti ootab auhind Vihula Mõisalt.

Eesti Sportlikuma Ettevõte auhinna eest hoolitseb Borealis, kelle jaoks on väga tähtis pakkuda Eesti Firmaspordi Liidu osalejatele parimaid viise enda lõõgastamiseks nii tööpäeva jooksul lühikeste puhkepausidena kui ka peale tööpäeva lõppu. 

Sportlikuma ettevõte auhinna eest hoolitseb Borealis!

Kogu autasustamine toimub ööklubis Maasikas 17.11 õhtul algusega kell 22.00 ning kõik Kuldpallil osalejad on sinna oodatud, et üheskoos tunnustada Kuldpalli võitjaid ja ka sarjade võitjaid. Peale autasustamist hakkavad plaate keerutama DJ-d ning ööklubi maasikas on ka ametlik Kuldpalli afterparty toimumispaigaks.

Eesti Firmaspordi Liidu aktiivsel kollektiivil on väga suur rõõm näha osalevate ettevõtete arvu tõusu, kuna see on ka hea märk sellest, et oleme motiveerinud aasta-aastalt üha rohkem inimesi liikuma ja sporti tegema. Selle eest suur kummardus kõigile meie osalejatele, et seisate hea enda töötajate tervise eest ning Kuldpallil näeme!