Posted by: admin

Kõrvemaa triatloni tulemused on parimate rahvasportlaste edetabelis

Ivo Stolfot tõusis M40 klassis Eesti Parima Rahvasportlase sarja punktitabeli liidriks

Pärast Kõrvemaa triatlonit on uuenenud ka Eesti Parima Rahvasportlase sarja edetabelid. Liider vahetus M40 klassis, kus Ivo Stolfot (Tallinna Lennujaama Spordiklubi) möödus triatloni punktidega Hannes Veidest (Saint Gobain Glass Estonia). Kolmandana püsib seal võistlusklassis Aivo Kaljumäe (Elisa SK).

Esikolmikusse trügis nooremate meeste arvestuses ennast, enne Sügisspartakiaadi ja rattamaratonide hooaega, Martin Maasik. Viimasele paarile aastale harjumuspäraselt hoiab esikohta seal Jano Järvelaid (Orkla Eesti) ja teine on Mattis Torn (Tallinna Lennujaama SK).

Naiste arvestuse esikolmikus on Laina Mesila-Kaarmann (Orkla Eesti), Inger Romanenko ja Laura Maasik (mõlemad Swedbank). N40 klassi valitsevad Piret Põldsaar (Tallinna Lennujaama SK), Mare Ulp (Swedbank) ja Jaanika Parts (Elisa SK).

Järgmised punktid jagatakse rahvasportlastele septembris, mis on kavas nii Kõrvamaa kui Tartu Rattamaratonid ning suuremaks ja otsustavamaks paugutamiseks läheb tabelites tõenäoliselt Sügisspartakiaadil septembri lõpunädalal, mil on kavas koguni 7 jõuproovi, millega senist tabeliseisu veel muuta võimalik on. Seniks kõigile rahvasportlastele head treenimist.

2018 Eesti Parim Rahvasportlane