Posted by: admin

KKK – uute firmasportlaste käsiraamat

 

Olete otsustanud kollektiiviga Firmaspordi üritusel osaleda, aga meie koduleht tundub keeruline ja pikkade tekstide lugemine aeganõudev? Võib-olla on just keerukus põhjuseks, miks te osalemises kahtlete? Tahaksite kõik olulised nüansid kiirelt teada saada? Panime teie jaoks kokku kõik olulised teadmised ehk Korduma Kippuvad Küsimused, ilma et peaksite meeletus koguses infot meie kodulehel läbi lappama. Usume, et nende teadmistega on võimalik edukalt ja segadusse sattumata Firmaspordi üritustel osaleda.

 

 1. Tutvuge aladega ja koguge kokku kolleegid, kes soovivad Firmaspordi üritusel osaleda. Osaleda võivad ka pereliikmed ja sõbrad vastavalt meie üldjuhendile, mille leiate siit: https://firmasport.ee/yldjuhend/.
 2. Kui osalejate arv on teada, tehke esmane ehk numbriline registreerimine „samm 1“ alt leitaval lingil, näiteks: https://firmasport.ee/suvi/registreerimine/. Mida varem te osalejate arvust teada annate, seda soodsam on teile osalemine. Ürituste osalustasud leiate ürituse juurest menüüst „Osalustasud“ alt. Ärge muretsege, kui huvilisi ei teki palju. Keskmiselt osaletakse meie üritustel 20-25 inimesega, aga on ka ettevõtteid, kust osalevad vaid üksikud inimesed. Ajapikku tekib huvilisi kindlasti juurde.
 3. Kui olete osalejate arvust teada andnud, aga tekib veel huvilisi, siis täitke „samm 1“ alt leitav numbrilise registreerimise ankeet lisandujate arvu võrra.
 4. Järgmiseks tuleb registreerimise lehelt „samm 2“ alt alla laadida nimeline registreerimistabel. Sellesse tuleb lisada kõigi osalejate nimed, sood, sünniajad (nii teame me võistleja vanuseklassi paigutada) ja märkida „x“ iga ala juurde, millest osaleja osa võtab. Kõigist aladest kindlasti osa võtta ei jõua, kuna tihtipeale alad kattuvad ajaliselt. Kogu võistkonnaga ei pea alal koos osalema, lubatud ka üks ainus inimene võistkonna kohta. Alal oma kollektiivist üksi osaledes säilib võimalus saavutada vanuseklassi võit, kuid väheneb tõenäosus võita selle ala parima ettevõtte auhind. Firmasport on parim võimalus proovida uusi alasid. Endalegi üllatuseks võid end täiesti vabalt leida kiikingu või SUPi parimate hulgast, seega anna endast parim!
 5. Täidetud tabel tuleb saata sekretariaadijuhile (sekretariaat@firmasport.ee), kelle tööks on edetabelite koostamine ja stardinimekirjade valmistamine aladel, kus need on vajalikud. Kui hiljem selgub, et on vaja kellegi andmeid muuta, osalejaid lisada või ühte osalejat teisega asendada, siis tuleb sellest teada anda sekretariaadijuhi e-postile.
 6. Mõnel juhul tuleb valida ka sobiv võistlusaeg. Info, kas ajaline registreerimine on vajalik, leiate alade juhenditest. Suvespartakiaadil on vajalik ajaliselt registreerida discgolfi võistlusele, kuna kõik korraga rajale ei mahu. Selleks peab iga osaleja, kes discgolfi mängida soovib, valima endale sobiva vaba aja siit ja andma sellest teada sekretariaadijuhi e-postile.
 7. Kui tegu on Kuldpalli, Suvespartakiaadi või Talispartakiaadiga, siis leidke enda seltskonnale ka sobiv majutuskoht. Seda saate teha:
  1. meie kaudu – me oleme omalt poolt broneerinud mõned majutusasutused, et ei juhtuks olukorda, kus osalejaid jagub, aga majutuskohti mitte. Meie kaudu broneerides ei ole hinnad kõrgemad, kui otse broneerides. Arve esitame teile meie.
  2. iseseisvalt – see tähendab, et meie majutust ei vahenda. Soovitame ette tellida ka toidukorrad majutuskohas või ürituse toimumispaiga lähistel. Seda saate samuti teha nii meie kaudu kui ka iseseisvalt. Lisainfo leiate “majutuse” ja “toitlustuse” alt.
 8. Lõpuks jääb järele vaid kohale tulla. Soovitame osalistel tutvuda alade juhenditega, millel osaleda kavatsetakse, aga reeglite kohta saate uurida ka kohapeal olevalt kohtunikult.
 9. Võistluste ajal ilmuvad tulemused jooksvalt meie kodulehele vastava ürituse alla. Kodulehelt leiate ka stardinimekirjad nendele aladel, kus neid vaja on.
 10. Olge kohal ka autasustamistel, sest auhinnalaud on diplomeid, medaleid ja karikaid täis. Poleks ju paha kaunistada kontoririiulit parimatele mõeldud karikatega!

Kui tunnete, et midagi jäi ikka segaseks, siis kirjutage oma küsimused info@firmasport.ee.