Posted by: admin

Kevadspartakiaad’17 üldvõit kuulub Tallinna Lennujaamale!

Kas mäletate veel, millised ettevõtted on läbi aastate Kevadspartakiaadi võidu endale koju viinud? Aastal 2014 pälvis Kevadspartakiaadil esikoha Omniva. Aasta hiljem Tallinna Lennujaam. Aasta tagasi võttis Kevadspartakiaadil läbi ajaloo kõigi firmaspordivõistluste kõige napima võidu Swedbank – jättes Tallinna Lennujaama 0,8 punktiga teiseks ning Kalevi kolmandaks. Sel aastal tegid lennujaamakad valusa kaotuse tagasi ning läksid täpselt 30-punktise edumaaga Kevadspartakiaad’17 karikaga koju!

Kui Talispartakiaadil esinesid lennujaamakad pigem tagasihoidlikult ning platseerusid edetabelis alles 8. kohale, siis Kevadspartakiaadiks leiti jõud taas üles. “Mul on hea meel, et kuigi talikatelt jäime suures osas kõrvale, siis oleme nüüd suutnud jälle etteotsa minna,” nentis lennujaama tiimi liige Ivo Stolfot viimaste finaalide eel. Kuidas on sel aastal lood Sportlikema Ettevõtte tiitli püüdmisega? “Üldplaanis võtame sel aastal rahulikult,” vihjas Stolfot.

Võitjad Tallinna Lennujaamast

Lennujaam tegi parimad tulemused Kevadspartakiaadi keeglis, nooleviskes ja curlingus. Ent näiteks males saadi sel korral koguni tabeli kõige viimane koht. See aga üldvõitu ei takistanud.

Eelmise aasta võitja Swedbank platseerus sedapuhku teisele kohale – ühtegi alavõitu sel korral ei tulnud, ent kõigis alades oldi stabiilselt tugevad. Näiteks noolemängus, keeglis ja kabes võeti hinnaline teine koht.

Kolmanda koha poodiumil võttis sel korral sisse SEB Pank: sel korral olid nad alistamatud trepijooksus. Vahe teise kohaga oli ka siin 30 puntki lähedale.

Mõne võistlusala järel oli SEB vahepeal lausa edetabelit juhtimas. Viimase võistluspäeva hommikul olid emotsioonid laes ning meel positiivne. “Hommikul ringlesid igasugused sõnumid ja kirjad – et teeme nüüd ära!”  rääkis SEB Panga tiimi nooleviskaja Andrus Mägi enne viimaseid finaalvõistlusi.

Kuidas läks sel korral aga uustulnukatel? Saku Metalli esimesel võistluspäeval välja öeldud soov pääseda esikümnesse läks täide: isegi nii hästi, et ergomeetrite kolmevõistlusel sai nende tiim päris esimese koha.

Üldkokkuvõttes tuli Saku Metalli firmasporditiim aga 21 ettevõtte arvestuses esimese kolmandiku sisse – ehk 7. kohale.

Sellega olid nad uustulijatest ka kõige kõrgemal kohal. Edu valem? Võistkond oli Saku metalli seltskonnal väljas igal alal – ühe erandiga curlingus – ning see andis teiste uute tulijate ees tugeva eelise.

Ergomeetrite võistlusel toimus aga veel üks teinegi mõõduvõtt – nimelt ennustasid osalejad seda, milline ettevõte ergomeetrite kolmevõistluse võidab ning mis saab olema täpseks võiduajaks. Parima ajaga ettevõtte ennustas ette Katrin Laikre, kes sai auhinna MyFitnessilt. Täpseima võiduaja – 10:10 – ennustas ära Maarja Maarjakõiv, pannes mööda vaid 1 sekundiga. Maarja sai täpsuse eest auhinna FIFAAlt.

Saku Metalli tubli tiim

Järgmine suur firmaspordiüritus leiab aset suvisel ajal Saaremaal! Suvespartakiaad’17 registreerumised on juba täies hoos: ära maha maha ja pane oma tiim kiirelt kirja!

Veel viimaseid päevi saame garanteerida majutuse parimates majutusasutustes, soodsaim registreerimisvoor kestab veel aga vaid kuni 14. maini.

Aitäh meie sponsoritele: Atria Eesti, FCR Media, SportID, Lontova Seikluspark, SEB Pank, Tallinna Linnatransport, FIFAA ja MyFitness. Kohtumiseni Suvespartakiaadil Saaremaal!