Posted by: EFL meedia

IT-kart alustas suure pauguga!

04.-05. juunil kohtusid kõik registreerunud IT-ettevõtted või ettevõtete IT-osakonnad Eesti Firmaspordi Liidu eestvedamisel Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarja IT-Kart üritusel Tallinnas Unibet Kardikeskuses! Parimad kardisõitjad selgitati sellel korral kahel päeval ning kolmes erinevas grupis, et vältida suuri rahvakogunemisi ning võimalust viirust levitada.

Esimest korda osales IT-sarja üritusel lausa 18 võistkonda ning 4 meeskonda tegid oma debüüdi Eesti Firmaspordi Liidu võistlussarjas! IT-Kart võistlusest võtsid osa ja andsid endast võistlusrajal parima Primend, Tallinna Lennujaam, SEB, DATEL, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT), SimplBooks, ByteLife, Breakwater Technology, Betsson Group, Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus (KEMIT), Upitech OÜ, Scoro, Tele2, Cybexer Technologies, Comodule, TietoEVRY ja Brightspark.

Kõikidel võistkondadel tuli sõita kardirajal aja peale 100 ringi, kus iga võistkonna liige pidi läbima minimaalselt 15 ringi järjest. Eraldi kvalifikatsioonisõite läbi ei viidud ning stardipositsioonide määrati arvestades 2019. aasta IT-Kart Tallinn paremusjärjestust ning Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja jooksvat paremusjärjestust. Võistkondadele loositi võidusõidu kardid enne sõitu. Sõidu ajal ei olnud lubatud sõitja ja võistkonnaliikmete vaheline suhtlus kasutades elektroonilisi sidevahendeid, kuid lubatud olid füüsilised märguanded jms. Lõplik paremusjärjestus selgus 100 ringi läbimise aegade võrdluses.

Võidusõit kardirajal oli võimas, sest isegi märg rada võistkondi ei heidutanud. Kõige suurema proovikivi sai esimene grupp, kellel rada oli korralikult libe ning mängust ei jäänud ka välja piruetid! Kõik see andis võistlejatele ainult funki ja minekut juurde! Võistluse lõppedes kuulutas Eesti Firmaspordi Liit Unibeti Kardikeskuses välja IT-Kart võistluse võitjad ning kõige kiiremat aega kardirajal näitas Tallinna Lennujaama esindusmeeskond, kes sai protokolli 100 ringi läbimisel kirja aja 1 tund 1 min 19 sek! Mõni minut hiljem teisel kohal platseerus DATEL ajaga 1 tund 3 min 42 sek ning kolmanda koha võttis napilt vastu SEB, kelle sõiduajaks mõõdeti 1 tund 3 min 44 sek! Kuid kahjuks…

Eesti Firmaspordi Liit vabandab IT-Kart võistlusel osalenud võistlejate ja meeskondade ees segaduse pärast, mis on tekkinud seoses süsteemi rikke tõttu Unibet Kardikeskuses! Lähemalt tulemusi uurima hakates avastasid korraldajad peale võistluste autasustamist tulemustest vead, mis ei tundunud kuidagi loogilised. Võeti ühendust Unibet Kardikeskusega ning selgus, et süsteem oli teinud vigu ajavõtmisel ja ringide lugemisel. Kõik osalenud meeskonnad saavad kuni 10. juulini 2020 Unibet Kardikeskusesse kiirusi nautima minna -25% soodustusega. Täpsema informatsiooni saamiseks tuleb ühendust võtta Hendrik Kontiga e-maili teel hendrik@firmasport.ee

Nüüd on vead parandatud ja uus paremusjärjestus selgunud! Kõige suuremad õnnitlused saame taas võitjatele teele panna! Kardirajal näitas kõige tugevamat aeg 1 tund ja 56 sek SEB! Teisel kohal platseerus Tallinna Lennujaama meeskond ajaga 1 tund 1 min 19 sek ning kolmandal kohal DATEL ajaga 1 tund 3 min 42 sek. Võistlustel kostitas joogiga A. Le Coq ning ürituse võitja SEB saab auhinnaks Borealise massaažitooli kasutuse üheks kuuks!

Eesti Osavaima IT-Ettevõte sari jätkub 29. augustil, kui stardib IT-Autoorienteerumine Tartus, kuhu on registreerimine juba avatud!

IT-Kart Tallinn kõikide tulemustega tutvu SIIN
Galeriid vaata SIIT
Sarja üldarvestusega tutvu SIIN

Täname kõiki võistlushimulisi firmasportlaseid vägevate võistluspäevade eest kardirajal ning kohtume juba järgmisel võistlusel Tartus!