Posted by: EFL meedia

Firmasportlased võistlesid IT-Dartsil

29. oktoobril ja 05. novembril võistlesid firmasportlased Eesti Osavaim IT-Ettevõte sarja osavõistlusel IT-Dartsis. Esimesel kuupäeval viskasid nooli võistkonnad Tartus Lucky Loores ja teisel korral kohtusid meeskonnad Tallinnas Hiiu Pubis. Eesti Osavaim IT-Ettevõte sarjast saavad osa võtta kõik Eestis tegutsevad IT-ettevõtted ning samuti ka kõikide ettevõtete IT-valdkonna töötajad.

Tartus startis võistlustules neli võistkonda. Tartu võistlusel mängiti esmalt eelringi mängud, kus kõik võistkonnad mängisid omavahel kaks korda läbi ning seejärel mängisid kaks parimat võistkonda finaalmängu 1. koha peale ning tagumised kaks võistkonda 3. koha peale. Nii 3. koha mäng kui ka finaal kujunesid täpselt selliseks nagu üks otsustav mäng olema peaks ehk võitja selgus tulemusega 3:2 viimases ning otsustavas alamängus!

Kõige paremaid viskeid näitas pingelises olukorras Lucky Loores Codelab võistkond koosseisus Kristjan Tamm, Aivar Luist, Ott Pruulmann, Mait Raidmäe ja Marleen Kirsipuu. Teise koha punktid skooris endale Stebby võistkond koosseisus Ando Haldna, Roman Gnibida, Sander Sats, Jolanta Harak ning Mariella Oja. Auhinnaline kolmas koht kuulus sellel korral Merit Tarkvara esindusmeeskonnale, kuhu kuulusid Hendrik Kangro, Toivo Jullis, Kaivo Laumets, Margus Kill ja Jekaterina Legovitš. IT-Darts Tartu tulemused SIIN ja mõnus pildigalerii SIIN. Võistluse lõpetuseks toimus ka väike lisavõistlus, kus iga võistkonna esindajal oli kolm viset, et visata võimalikult kõrge skoor. Võitjaks osutus Merit Tarkvara, keda premeeriti alkoholivaba porteri kastiga A. Le Coqi poolt!

Tallinnas Hiiu Pubisse jõudis võistlema kaheksa esindustiimi. Võistkonnad oli jagatud kahte neljaliikmelisse alagruppi, mis mängisid erinevatel aegadel, et hajutada inimeste kogunemist, samuti oli kõigil kohustuslik maski kandmine. Mõlemast alagrupist pääses kaks parimat edasi õhtusesse finaalvooru, kus mängiti välja esimene kuni neljas koht. Top 4 mängud olid uskumatult tasavägised ning ka Tallinna võistlusel tulid võidud tulemusega 3:2. Kusjuures finaalmängu mänginud SEB ja SimplBooks mõlemad olid oma alagrupist edasi saanud teise koha võistkonnana!

Seega IT-Darts Tallinna võistlusel võttis võidu SEB meeskond (Monika Lillenthal, Andrus Mägi, Siim Sass, Janno Kasemaa, Merten Loss). Kaotusega finaalmängus ja teise kohaga pidi sellel korral leppima SimplBooks võistkond koosseisus Rene Meres, Andres Põder, Annika Randmann, Karoliina Koppel ja Koidu Kannela. Kolmanda koha väärilist etteastet näitas möödunud neljapäeval SMIT – Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse võistkond koosseisus Jaan Kask, Grigori Ošomkov, Väino Kiuru, Ivo Kruusamäe ja Hipe Israel. Tallinna tulemused SIIN ning meeleolukas galerii SIIN. Tallinna etapil anti auhind välja mängijale, kes esimesena suudab võistlusmängus sooritada „Robin Hoodi“ viske ehk viskab juba noolelauas oleva noole sisse veel teisegi noole. Selle vahva saavutusega sai esimesena hakkama Timur Kazbekov Betsson Groupi võistkonnast, kelle omaks sai samuti kast alkoholivaba porterit A. Le Coqi poolt!

Õnnitleme võitjaid ja osalisi! Nüüd ootab firmasportlasi Eesti Osavaim IT-Ettevõte sarjas ees finaalvõistlus lauatennises, mis toimub Kuldpall 2020 raames 20.-21. novembrini Tartus. Loe Kuldpalli kohta rohkem SIIT. Kindlasti jälgi meid ka sotsiaalmeedias Facebookis ja Instagrammis!