Posted by: Taavi Kruut

Firmasport korraldas Tartu Biotehnoloogia Pargi lauatennise turniiri

Eile toimunud Tartu Biotehnoloogia Pargi (TBP) lauatennise turniirist võttis osa üle 30 inimese ning võistluslikkust jagus mitmeks tunniks!

Servimas Andrus Tasa ning servi vastuvõtmas Sven Parkel

Eesti Firmaspordi Liit koostöös Tartu Biotehnoloogia Pargiga (TBP) korraldas lauatennise turniiri, kust oli osa võtmas üle 30 TBP-s töötava inimese. Mõned osalejad puutusid turniiril esimest korda lauatennisega kokku, kuid oli ka neid kelle servid olid niivõrd kiired ja teravad, et palli jälgimine ka pealtvaatajale oli keeruline.

Naiste esikolmikusse kuulusid – 1. koht Alina Verves TBD-Biodiscovery, 2. koht Tatjana Jatsenko Tervise TAK-ist ning 3. koht Maarja-Liisa Oldekop TBD-Biodiscovery-st.

Meestest suutis võidu võtta Harles Nigulas Hansa Medicalist, teiseks tuli Lauri Kiivit GPE GlobalPharmast ning kolmanda koha sai Peep Kilgi Hansa Medicalist.

Samuti toimus ka võistkondade lauatennise turniir, kus kolmanda koha saavutasid Lauri Kiivit ja Maarja-Liisa Oldekop, teise koha said Tiina Tasa ja Sven Parkel ning võidu noppisid Kersti Jääger ja Kalev Uiga.

Käsitsi valminud rändkarikad olid osalejatele väga meeltmööda. Karikas pannakse ülesse võitja kabineti koridori poolse klaasi taha, et kõik sellel aastal turniiril osalenud teaksid, kes on maja lauatennise tšempion! Et tšempion veelgi enam silma paistaks, siis karikate küljes olev valge lauatennise pall helendab ka öösel, et võitja nimi paistaks kõigile kätte ka  hilistel õhtutundidel.

Tartu Biotehnoloogia Pargi rändkarikad. Autor – Rete Kustassoo

Tartu Biotehnoloogia Pargi poolne korraldaja Mariann Nõlvak: Väga mõnus ja lahe üritus! Täpselt see mida meil vaja oli! Täna peale üritust on inimestel suu naerus ning arvatavasti said osalenud nüüd lauatennise pisikuga nakatatud. Järgmine aasta toimub üritus kindlasti uuesti!