Posted by: EFL meedia

Ega Talispartakiaad taeva jää!

 

 

Lõuna-Eestis Otepääl ja Käärikul stardib loetud nädalate pärast Eesti Ettevõtete Talimängud ehk Talispartakiaad 2020. Olgugi, et ilmataat meid suure tõenäosusega lumega sellel aastal ei hellita, siis firmasportlased on vastupidavad ning trotsivad ilma suurima hea meelega – sport ja meeleolukas ajaviide on massides!

Tänaseks on oma kohalolekust teada andnud 23 ettevõtet ning nende üle 500 võistlusvalmis töötaja, kes kõik leiavad endale mõnusa võistlusala, kus mõõtu võtta. Sellel korral on Talispartakiaadil kavas üle 20 erineva võistlusala nii Otepääl Tehvandi kui ka Kääriku Spordikeskuses. Kindlasti on oodata mõnda toredat üllatust huvitava ala või vimka poolest, sest Eesti Firmaspordi Liidul täitub tänavu 15. tegutsemisaasta! Tutvu aladega SIIN

Paljud ettevõtted on alustanud ettevalmistustega varasemalt, sest sedasi saadakse võit. Näiteks Swedbanki krediidiriski spetsialist Henri Kaarma tõi Sloveenias toimunud taliujumise maailmameistrivõistlustelt koju lausa 8 kuldmedalit! Konkurents saab märtsi alguses igal alal kindlasti kõva olema! Henri saavutustest loe lähemalt SIIN

Kindlasti tuleb valmis olla, et meie jaoks traditsioonilised talialad läbivad uuenduskuuri ning suusad pannakse joonele vastavalt ilmaoludele. Et valmis olla erinevateks olukordadeks on korraldajatel ideede generaatorid tööle lülitatud. Kõik ettevalmistused saavad olema sama head kui eelmine aasta või isegi paremad!

TOP5 soovitust, kuidas valmistuda Talispartakiaadiks:

  1. Hoia silm peal erinevatel ilmaennustustel – nii tead, mis riided selga panna!
  2. Kindlasti tasub tolmu alt välja otsida kõige parem suusk, mis libiseb nii lumel kui ka murul!
  3. Käi kaks korda päevas külma duši all, et üle teha Henri tulemused taliujumises!
  4. Otsi kapist välja kõige retrom riietus, sest Eesti Firmaspordi Liit saab 15. aastaseks!
  5. Vali Youtube’st välja parimad tantsuliigutused, sest igal õhtul on tantsupidu Otepääl ööklubis Comeback!

SIIN on üks stiilinäide, kuidas ettevalmistused välja peaksid nägema!

Kui sa veel ei ole oma ettevõtet ja töötajaid Talispartakiaad 2020 registreerinud, siis kuni 5. märtsini saab seda teha SIIN. Tegutse kiirelt ja veeda üks vägev nädalavahetus koos parimate kolleegidega!

Hoidke oma piip ja prillid, sest firmasportlased vallutavad Otepää kõrgustiku künkad!