Posted by: EFL meedia

Eesti Sportlikem Riigiasutus sarja firmasportlased tõmbasid hooajale joone alla

Sarja möödunud hooaeg on olnud tuline ja kohati arvestades maailmas olevat olukorda ka natuke ebaregulaarne, kuid sellegi poolest on võistlused olnud emotsiooniderohked ja võimsad! Hooaja jooksul on maha peetud 6 võistlust ning võitjad on tänaseks selgunud ja ka autasustatud. Tulised heitlused peeti sellel korral maha “Kilomeetrikoguja” väljakutses, disc-golfis, tänavakorvpallis, saalihokis, bowlingus ja saalijalgpallis. Kokku võttis hooajal võistlustest osa 23 asutust.

Sarja üldarvestuse võitis esmakordselt Politsei- ja Piirivalveamet. Võitja osales kõigil osavõistlustel ning valitses sarja terve hooaja vältel – vastast oli neile raske leida, sest võidud võeti lausa neljal osavõistlusel. Hõbedasel kohal finišeeris Vanglateenistus ning kolmandal kohal platseerus eelmise kahe aastal võitja Eesti Kaitsevägi. Võitja valdusesse anti esimest korda ka Eesti Sportlikema Riigiasutuse sarja rändkarikas, mis juba uuel hooajal ootab uut võitjat! Üldarvestus

Hooaja vältel on parimaid meeskondi autasustanud sarja toetaja Yes Sport, kelle abiga premeeritakse ka sarja üldvõitjaid Yes Sport poe krediidiga väärtuses 200€, teise koha omanikud saavad 150€ ning kolmandale kohale jagatakse 100€ auhinnaraha. Samuti täname A. Le Coqi, kes kustutas võistlustel janu ja aitas sportlasi auhinnata. Võistlussari on olnud kindlasti võimas!

Nüüd aga valmistume uueks hooajaks ning see on tulemas põnev! Kalender on tihedam ja mitmekülgsem, sest lisandumas on ka kaks uut ala – kardisõit ja mälumäng. Paneme vaimu valmis uueks uhkeks hooajaks!