Posted by: EFL meedia

Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja võitjad

Sarnaselt Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2020 sarjale pidid ka Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja võitjad selguma võitjad hooaja finaalüritusel lauatennises. Kuid nagu teada, siis seoses suurenenud nakkushaiguse näitajate tõttu otsustati riigiasutustele mõeldud lauatennise turniir Covid-19 tõttu tühistada. Sellel korral paneme sarja arvestuse lukku seisuga, mis pärast viimast üritust ehk pärast saalijalgpalli turniiri on. Ka Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarjas teeme kokkuvõtted virtuaalselt!

2020. aastal pidasime Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarjas maha kolm võistlusturniiri võrkpallis, saalihokis ja saalijalgpallis. Lisaks oli riigiasutustel võimalik suve alguses osaleda ka „Kilomeetrikoguja“ väljakutses! „Kilomeetrikoguja“ oli seejuures üllatusala, mis tuli kalendrisse jooksvalt, sest riigiasutuste suvemängud ära jäid. „Kilomeetrikoguja“ oli kindlasti osavõtjate seas väga populaarne! Terve hooaja jooksul võttis riigiasutustele mõeldud sarjas osa 23 asutust. Osalejate arv kogu hooajal oli 378 firmasportlast, kusjuures 2019. aastal oli osalejaid 227. „Kilomeetrikoguja“ väljakutses võttis osa 12 ettevõtet ja nende 225 töötajat, kellest 195 olid naised ja 30 mehed. „Kilomeetrikogujal“ tehti ka võimsaid tulemusi!

Fantastiline võimalus on sellel aastal Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarjas ülekaaluka võidu puhul õnnitleda Kaitseväe võistkonda, kes teenis terve hooaja peale turniiridel osaledes kokku 140,0 punkti, Tulles seejuures võitjaks nii võrkpallis kui saalijalgpallis. Poodiumil võttis hõbedase koha üldarvestuses sisse 104,0 punktiga endale Operail AS ja auväärt kolmandal kohal platseerus 92,8 punktiga Eesti Raudtee AS! 4. kohal Politsei- ja Piirivalveamet, 5. koht Maksu- ja Tolliamet, 6. koht Tervisekassa, 7. koht Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, 8. koht Päästeamet, 9. koht Statistikaamet ja 10. koht Maanteeamet. Kõikide teiste tulemustega tutvu SIIN

Hooaja viiele parimale asutusele pani Yes Sport välja kinkekaardid enda poolt, et asutused saaksid töötajatele pakkuda vahendeid, millega end ka tööpäeva jooksul aktiivsena hoida või miks mitte ka uuteks võistlusteks valmistuda. Hooaja TOP 5 asutusele on auhinnaks ka karikad, mille anname üle uue hooaja alguses või toimetame kohale kokkuleppel varem.

Täname kõiki riigiasutusi osalemise eest ning õnnitleme võitjaid! Kohtume juba järgmistel Eesti Firmaspordi Liidu võistlustel ja uuel aastal Eesti Sportlikem Riikiasutus 2021 sarja osavõistlustel!