Posted by: admin

Eesti osavaimad IT-ettevõtted selgusid nooleviskega

Esimest hooaega Eesti Firmaspordi Liidu kalendris olev Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sari on selleks aastaks lõppenud kui möödunud nädalavahetusel selgitati parimad üritusel IT-Darts! Nooli visati seekord Tartus Drinkgeldi baaris ning kõige täpsema käega võistkonnaks osutus SEB! Finaalis neile kõva konkurentsi pakkunud Tele2 võistkonna jaoks oli see esimene kord IT-ettevõtete sarja üritusest osa võtta ning hea viskekäsi tõi neile kohe ka teise koha.

IT-Dartsile sarja liidrina vastu tulnud Aasa Global saavutas sedapuhku kolmanda koha ning see oli piisav, et tuua neile Eesti Osavaima IT-Ettevõtte tiitel! See tähendab, et Aasa suutis poodiumikoha haarata kõigil IT-sarja aladel, olles varasemalt napsanud esikoha IT-Bowling Tartul ning teise koha IT-Kart Tartul.

Üldarvestuses teise koha võitis SEB, kellele hõbedase autasu tõigi IT-Dartsi võit, olles kevadel kardisõituga konkurentidele tähtsaid punkte ära andnud. Läbi hooaja stabiilselt kõrgeid kohti näidanud Datel hõivas IT-Dartsil neljanda positsiooni ning hooaja kokkuvõttes pälviti seekord kolmas koht. Dateli auhinnakapis on sellest hooajast juba ka IT-Bowling Tallinna võidukarikas!

IT-Ettevõtete sarja paremusjärjestuses saavutas neljanda koha Playtech, võites IT-Kart Tartu ürituse ning olles poodiumi kolmandal astmel IT-Bowling Tallinnal. Viienda koha pälvis SportID, kelle parimaks tulemuseks sel hooajal oli IT-Bowling Tartu teine koht.

Hooaja jooksul võttis erinevatest IT-ettevõtete sarja üritustest osa 21 ettevõtet ning osalejaid oli ligi 200! Võisteldi bowlingus ja kardisõidus nii Tartus kui Tallinnas ning visati nooli Tartus. Terve hooaja paremusjärjestusega saab tutvuda SIIN.

Eesti Firmaspordi Liidu korraldusmeeskonnal on olnud suurim heameel näha, kuidas osalejad möödunud hooajal ühist sporditegemist nautisid ning kuidas üksteist julgustati ja innustati. Soovime võitjatele palju õnne ning loodame väga, et oleme suutnud pakkuda positiivseid emotsioone, mida ka tööellu kaasa võtta ning kohtume uuesti järgmisel hooajal kui IT-ettevõtetele oleme kalendrisse lisanud ka mitu uut ja huvitavat ala!