Posted by: Taavi Kruut

Eesti Osavaima IT-Ettevõtte bowlinguetapid said Tartus vägeva lõppu!

Tartus toimus Eesti Osavaima IT-Ettevõtete sarja bowlingu II etapp, kust võttis osa 8 võistkonda ja kõik võistkonnad olid pärit erinevatest ettevõtetest. Võitjana väljus seekord DATEL, kes kogus kahe mängu kokkuvõttes 1519 punkti.

Aina populaarsust koguv Eesti Firmaspordi Liidu Osavaima IT-Ettevõte sarja täpsed ja osavad kogunesid sedapuhku Tartu FunBowlingus, kus kuule oli kogunenud veeretama 40 IT-sektoris töötavat firmasportlast.

Võitjate tiimi kuulunud Jüri ütles, et bowlingu mängimine on nende jaoks hobi. „Osaleme Firmaliigas, kus osaleme samuti kogu sarjas“ Kunagi käis Jüri enda sõnul palju bowlingut mängimas ning siis sai osaletud ka auhinnarahadega turniiridel.

SMIT-i võistkonna mängija Anna “luike” tegemas.

Tartu bowlingust soovis pärast väga edukat Tallinna IT-bowlingu etappi osa võtta KEMIT, kes Tallinnas suutis end mängida teiseks. Ettevõte esindaja Marko Arula ütles, et Tartu etapil sooviti osaleda just selle eesmärgiga, et Tallinnas võitnud Datelile tuul alla teha. Esimeses voorus läks KEMIT-il hästi, kuid Dateli vastu nad siiski ei saanud – kokkuvõttes kaotati võitja võistkonnale 297 punktiga.

Parima meesmängija tulemuse viskas välja Veiko Veidemann (Playtech), kelle punktiskoor 200 tuli teisest viskevoorust. Veiko enda sõnul spetsiaalselt võistluseks harjutamas ei käinud, sai vaid korra töökaaslastega kätt soojendamas käidud ning enne seda oli pea aasta tagasi, mil sai bowlingu kuul kätte võetud. „Varasemalt olen võistelnud Rotary heategevuslikel bowlingu üritustel, kuid muudel võistlustel bowlinguga seoses käinud ei ole“. Veiko tegi ka kogu sarja parima tulemuse meeste arvestuses, edastades teist parimat tulemust kõigest 3 punktiga.

Teise koha lunastas endale Playtech ja kolmandaks suutis end veeretada SportID, kes edestas neljandaks tulnud KEMIT-i võistkonda vaid tänu sellele, et nende kolmanda vooru tulemus oli KEMIT-i omast 7 punkti võrra parem.

Järgmise Osavaima IT-Ettevõte etapina on toimumas IT-Darts 17.03 Tallinnas, kus selguvad kõige täpsema käega nooleviskajad. Kokku on hooaja jooksul toimumas kuus erinevat ala, kuid võib juhtuda, et lisandub veel ka seitsmes ala! Hoidke silmad-kõrvad lahti! 😊

Kõikide tulemustega saate tutvuda SIIN

Ürituse galerii leiate SIIT

Koondtulemused peale kahte bowlingu etappi leiate SIIT