Posted by: Taavi Kruut

Eesti Firmaspordi Liidu 2019 aasta tuleb senisest mitmekülgseim.

Kallid Firmasportlased!

Loodetavasti käivad kõigil tublidel firmasportlastel päkapikud, sest sellel aastal olid väga paljud ettevõtted ja nende esindajad eriti tublid. Nimelt osales Eesti Firmaspordi Liidus sarjades 167 ettevõtet, mis aasta varasemasega võrreldes on lausa 40 ettevõtet rohkem!

Ka löödi osalusrekordeid nii Kuldpallil, Sügisspartakiaadil kui ka Eesti Parima Rahvasportlase sarjades. Ühtekokku pakkusime liikumismotivatsiooni väga paljudele firmasportlastele ning selle üle on meil väga hea meel!

Ka ei ole kaugel jõuluvana külaskäik, et kõigile tublidele firmasportlastele hea laps olemise eest jõulupuu alla kingitus tuua. Ja miks ei võiks selleks kingituseks olla võimalus osaleda üle Eesti erinevatel spordiüritustel kus proovida uusi ja huvitavaid spordialasid?

Selleks aga on väga hea võimalus märkida kõigile usinatele ja tublidele töötajatele kalendrisse Eesti Firmaspordi Liidu üritused, et üheskoos läbi aasta meeleolukalt osaleda vahvatel spordiüritustel üle kogu Eesti!

 

Tublidele rahvaspordi paremikule tõi jõuluvana väga sportliku ning eeskujuliku firmasportlasena esinemise eest lausa uued jalavarjud Nike poolt, millega järgmisel aastal spordiüritustel teiste firmasportlaste vastu rinda pista.

Kõige sportlikumale ettevõttele oli jõuluvana saani peale ära mahutanud massaazitooli, mida kõik sportlikud Swedbank-i töötajad saavad kasutada taastumisvahendina peale rasket treeningut.

Kõiki firmajuhtide paremiku hellitas jõuluvana sel aastal Vihula Mõisa puhkusepaketiga, et ka nemad saaksid hetkeks aja maha võtta ning töömelust eemale saada ja veeta üks mõnus nädalavahetus Vihula Mõisas nautides sealset kena ja rahuliku loodust.

Lisaks on Eesti Firmaspordi Liidu liikmete arv täienemas – AS Norma on 2019. aasta algusest Eesti Firmaspordi Liidu liige. AS Norma on Eesti Firmaspordi Liidu üritustel osalenud piki aastaid ning medaleid ja karikaid on kogunenud üksjagu. Ka on AS Norma saavutanud Talispartakiaadi üldvõidu. Seega on lisandunud Eesti Firmaspordi Liidu liikmeskonda veel üks oma töötajate hea tervise eest seisev väga sportliku kollektiiviga ettevõte!

Seniks aga nautige talvemõnusid niipalju kui võimalik, et järgmise aasta üritusteks valmis olla.