Posted by: admin

5 lihtsat sammu juhtidele pälvimaks üleriigiline tunnustus

 

Alates 2018. aastast korraldab Eesti Firmaspordi Liit uut sarja – Eesti Sportlikem Firmajuht. See on suurepärane võimalus kõigile tipp- ja keskastmejuhtidele täiendada oma kontoririiulit uhke karikaga ja pälvida üleriigiline tunnustus.

 

Sarjaga selgitatakse välja Eesti kõige aktiivsemad ettevõtete juhid ning väärtustatakse sportlikku mitmekülgsust ja ellusuhtumist ettevõtte juhtide seas. Osalemiseks on vajalikud vaid need 5 lihtsat sammu:

 

1. Esmalt tuleb muidugi olla mõnes Eesti ettevõttes juhtival kohal – kui sa juba loed seda artiklit, siis tõenäoliselt sa ka juhtival kohal töötad, kuid kui avasid artikli oma juhile või mõnele lähedasele mõeldes, siis saada talle selle link edasi!

 

2. Teiseks tuleb end kui juhti registreerida – see on vajalik selleks, et me teaksime sulle Eesti Sportlikema Firmajuhi tabeliarvestuses punkte anda ja seda saad teha siin! Registreerimine on sulle täiesti tasuta.

 

3. Kolmandaks tuleb tutvuda aladega, kust on võimalik Eesti Sportlikema Firmajuhi sarja punkte koguda – alasid on kokku kuus ja kirja lähevad 5 parima tulemuse punktid. Kirjeldame ka pisut alasid:

  • Võimsussõit (Talispartakiaad 2018) – Suusatamisvõistlus, kus 1km rada läbitakse võimalikult suurte kehakülge riputatavate lisaraskustega ja tulemused antakse vattides. Mida suurema raskuse ja kiirusega raja läbid, seda paremad punktid korjad.
  • Laskmine (Kevadspartakiaad 2018) – Võistluse käigus lastakse õhkpüstolist 10m kauguselt märkelehte.
  • Murdmaajooks (Suvespartakiaad 2018) – Võistlusel tuleb läbida 2km pikkune murdmaajooksu rada.
  • Firmajuhtide golfiturniir Hole-in-One 2018 – Turniiril võtavad golfis omavahel mõõtu vaid firmajuhid. Võistlus toimub kaunil Niitväljal.
  • Bowling (Sügisspartakiaad 2018) – Võisteldakse küll meeskondades, kuid sarja arvestuses läheb kirja individuaaltulemus.
  • Firmajuhtide tenniseturniir (Kuldpall 2018) – Turniiril võtavad tennises omavahel mõõtu firmajuhid.

 

4. Neljandaks tuleb olulised kuupäevad oma kalendrisse ära märkida, et midagi maha ei magaks – hea ülevaate kõigi sündmuste aegadest ja kohtadest leiad siit!

 

5. Viiendaks ja ühtlasi viimaseks tuleb võimalikult paljudest sarja aladest osa võtta – ehkki kõigil aladel osalemine ei ole sarjas osalemise tingimuseks, suurendab rohkematel aladel osalemine oluliselt üldist skoori sarja tabeliarvestuses ja seega ka võiduvõimalust.

 

Kui oled kõigis viies punktis endast parima andnud, siis ole kohal 17. novembri õhtul Tartus ööklubis Maasikas, kus 12 sportlikemat firmajuhti nii meeste kui ka naiste arvestuses viivad koju üleriigilise tunnustuse – Eesti Sportlikem Firmajuht 2018!

 

Kirjuta end ajalukku – registreeri kohe!

Sarja juhendi leiad siit.