Posted by: Taavi Kruut

17. Vennad Ehituse 7-võistluse võitis taaskord Vennad Ehituse esindusmeeskond!

Sel aastal juba 17. korda toimunud Vennad Ehituse 7-võistluse võitis seekord napi võidu saanud Vennad Ehituse esindusmeeskond, kes vaid 58 punktiga suutis uustulnuka SEB eest võidu võtta.

Esimest korda Vennad Ehituse 7-võistlusel osalenud SEB on sel aastal kindel siht ette võetud: võita Eesti Sportlikuma Ettevõte tiitel! Sedapuhku 7 liikmelise delegatsiooniga väljas olnud SEB andis kõva lahingu igal alal kuid pidi lõpuks siiski Vennad Ehituse võistkonna paremust tunnistama.

Kolmanda koha sai endale võistkondlikus arvestuses Embach Ehitus, kes enda kolmanda koha kindlalt välja võitles, edestades Swedbanki esindust 1400 punktiga.

M vanuseklassis võttis võidu endine tipp-sportlane Andres Raja, kes edestas teist kohta üle 400 punktiga. Eks ole lihastes veel toonus ammustest tipp saavutustest alles ning nii mõnigi tulemus paistis eredalt silma – 13.00m kuulis, 1.96 hüpatud kõrgus ja üle 6 meetri hüpatud kaugushüpe tulemus jäi teiste poolt ületamata.

Teise koha saanud Priit koort tegi aga teivashüpes hea tulemuse, ületades 3 meetrit ja 80 sentimeetrit ainsana. Kolmanda koha napsas teiste eest Janis Baltušs SEB-st, kes parimatel päevadel 60m jooksnud 7.11 ning kauguses on lend olnud üle 6 meetri.

N vanuseklassis võttis võidu Ave Lagenõmm (SK Raespordist), kelle edu teise koha eest oli natukene üle 100 punkti. Ave tõugatud 9.14 kuulis ja ka tõkkejooksu tulemus 11.96 oli teistele võistlejatele kättesaamatu ning sealt Ave ka endale vahe teiste võistlejate ees sisse ka tegi.

Teise ja kolmanda koha said endale Vennad Ehituse esindajad Triin Mutli ja Lizett Käos. Triin Mutli teivashüpe tulemus 2.05 oli ka naiste päeva parim tulemus ning talle kõige lähemale jõudis SportID-d esindanud Evelin Mutli tulemusega 1.80.

M40 vanuseklassi võidu võttis ka sel aastal Andrus Mutli, kes oma eelmise aasta koondtulemust edestas rohkem kui 200 punktiga. Teiseks jäi Marko Ulla ja kolmanda koha võitles endale välja Marti Soosaar.

N40 vanuseklassis võttis poodiumi kõrgeima koha Margit Maidla, kes suutis SEB N40 duot edestada kõikidel jooksualadel.

Üritusest võttis osa 50 tubli seitsmevõistlejat, kes võtsid ette raske tee läbida ühe päevaga mitmevõistlus. Suured tänud ka Vennad Ehitusele ning FIFAA-le ürituse toetamise eest! Ürituse tulemusi näete SIIT.

Ürituse pilte näete SIIT.