Posted by: EFL meedia

15 aastat seiklusi Firmaspordiga

Sellel aastal tähistavad kõik firmasportlased Eesti Firmaspordi Liidu 15-nda tegevusaasta täitumist! Järelikult tänaseks päevaks oleme korraldanud 15 aastat kõige sportlikemaid ürituste sarju nii IT-ettevõtetele, riigiasutustele kui ka kõikidele Eestimaa firmadele, kes pooldavad aktiivset liikumist ja sportlikku meelelahutust.

Nii nagu igal aastal, on ka sellel aastal meid kõiki ees ootamas Lõuna-Eesti küngaste vahel Talispartakiaad! Praeguseks on ennast ülesse andnud pea 25 ettevõtet ja nende üle 500 motiveeritud esisportlase.

Talispartakiaadi võistlused toimuvad peamiselt Otepääl Tehvandi ja Kääriku Spordikeskuses. Võistlused peetakse maha 06.-08. märtsil ja kokku on oodata üle 20 erineva võistlusala. Kindel on see, et kõik firmasportlased leiavad omale mõõduvõtmiseks kõige sobilikuma! Talispartakiaad on ideaalne võimalus veeta koos kolleegidega aktiivne nädalavahetus, kus lisaks klassikalistele talialadele saab end proovile panna ainulaadsetel spordialadel. Ees on ootamas näiteks firmajuhtide mitmevõistlus, puusuusaspint, alati naljakas lestajooks, talirogain, -võrkpall, -jalgpall ja mitmed teised huvitavad alad.

Tähtpäeva puhul ootab igal spartakiaadil ees osalejaid mõni tore üllatus huvitava ala või vimka poolest! Sellel korral tuleb kapist välja otsida kõige retrom riietus, sest Firmaspordil täitub siiski 15 aastat! Autasustamised ja afterparty’d peame maha Otepääl ööklubis Comeback. Reede õhtul keerutame jalga Koit Toomega ning ööl vastu naistepäeva laulame koos Stefaniga!

Konkurendid on tugevad ja neid tasub teada. 2019. aastal näitas tugevat ülekaalu Swedbank, kui teenis kõikide alade peale kokku 954 punkti. Teisel kohal platseerus SEB 838 punktiga ning kolmandal kohal Elisa Spordiklubi 738,8 punktiga. Tallinna Lennujaama Spordiklubi pidi eelmisel aastal leppima 4. kohaga, kõigest 4,2 punkti jäi lahutama poodiumist. Seega kindlasti on revanš kõikidele osalistele sellel aastal magus!

Kuni 5. märtsini on võimalik enda meeskonnast meile märku anda, et osa saada 2020. aasta Talispartakiaadist. Nüüd on aeg tegutsemiseks SIIN

Veedame koos ühe vägeva nädalavahetuse koos parimate kolleegidega!