Riigiasutuste Suvemängud 13.06.2020

Riigiasutustele suunatud ühepäevane suvemängude võistlus Tallinnas Nõmme Spordikeskus, et ühel päeval selgitada parimad Riigiasutused nii rannavõrkpallis, rannajalgpallis kui ka tänavakorvpallis!

Võistlus toimub Tallinnas Nõmme Spordikeskuses 13.06.2020. Võistlus algab kell 10.00 ning orienteeruv lõpp on kell 18.00.

Tänava korvpallis saavad osaleda kuni 5 liikmelised võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile ning Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja juhendile.

Rannavõrkpallis saavad osaleda kuni 3 liikmelised võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile ning Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja juhendile.

Rannajalgpallis saavad osaleda kuni 8 liikmelised võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile ning Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja juhendile.

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv korvpalli-, jalgpalli- või võrkpallitäht, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise sordiässaga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb maksimaalselt 16 võistkonda igal alal.

Riigiasutuste vahelises arvestuses toob punkte vaid ühe riigiasutuse parim võistkond. Teised võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Oma osaluse kinnitanud võistkonnad:

Võistlustele saab registreeruda saates oma võistkonna registreerimissoovi aadressile hendrik@firmasport.ee või täites kodulehel ära registreerimisvorm (valmimisel)

Võistlustest osavõtutasu kuni 29.05.2020 on 100 € + km ühe ala kohta. 30.05.2020 kuni 10.06.2020 on osavõtutasu 130 € + km.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja üritustele korraga registreerimise tasu on 1395 € + km (10% soodustus esimese vooru hindadest).

Hind sisaldab Riigiasutuste suvemängudel osavõttu kõikidest aladest (kokkuleppel võimalik maksta ka Suvemängude ühe või kahe ala eest ja hiljem maksta ülejäänud osa juurde, kui on huvi kõikide alade vastu).

Auhinnalaual on originaalne karikas, mis kuulub parimatele tiimidele. Lisaks eriauhinnad toetajatelt. Autasustatakse kolme parimat võistkonda.

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.