Golfiturniir “Hole-In-One” Golf X Rae, 27.08.2019

Võistluse mandaat on avatud kell 14:00 – 15:00 ning see on kohustuslik kõikidele osalejatele. Soojenduseks on avatud harjutusväljakud kell 14:00 – 15:00. Võistluse stardid toimuvad alates kell 15:00 stardiprotokolli järgi 1. tiilt ja 10. tiilt.

Kavas on individuaalvõistlus ning võistlusklassid on mehed 0-36 HCP ning mehed 36.1-54 HCP ja naised 0-36 HCP ja 36.1-54 HCP. Osalema on oodatud kõik golfihuvilised ning eraldi on toimumas arvestus kõikidele firmajuhtidele, kes vastavad Eesti Sportlikem Firmajuht 2019 sarja üldjuhendile. Firmajuhtide arvestus toimub ühises klassis ning seal eraldi HCP arvestusklasse pole!

Osalemiseks on vajalik eelnevalt läbitud Green Card koolitus.

Seega kõik huvilised, kel on olemas Green Card ning soovivad osaleda “Hole-In-One” golfiturniiril Golf X Raes, saatke enda registreerimissoov aadressile taavi@firmasport.ee. või registreerige end GOLFBOXIS 

Võistluse formaadiks on HCP punktimäng, mille käigus läbitakse kõik 18 rada. Mehed alustavad kollaselt tiilt, naised punaselt. Võistleja peab 10 minutit enne oma stardiaega olema kohal stardipaigas 1. tiil või 10. tiil.

Rajale starditakse lähtudes HCP’st ning madalama HCP’ga mängijad stardivad eespool. Võistlusel kehtivad  Golf X Rae võistlusradade kohalikud reeglid.

Lisaks on toimumas ka pikima drive (9. rada) ning lipule lähima (15. rada) löögi teinud osaleja erivõistlus.

Võrdse tulemuse korral võidab mängija, kelle viimase 9 raja tulemus on parim, selle võrdsuse korral saab määravaks viimase 6 raja tulemus, selle võrdsuse korral viimase 3 raja tulemus.

Võistluskomitee: Kaire Kattai, Taavi Kruut, Janika Taidema

Võistluse osalustasu on 72€. Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele osalustasu 60€. Kõigile Golf X Rae liikmetele on osavõtu tasu 35€. Võistluste osalustasus sisaldub võistluste korraldus, auhinnad parimatele ning ka erivõistluste auhinnad ja toitlustus peale üritust. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu! Hinnale ei lisandu green fee!

Võistlustele saab registreeruda saates oma võistkonna registreerimissoovi aadressile taavi@firmasport.ee või registreeri end GOLFBOXIS

Eraldi arvestus 3 parimale mees- ja naismängijale neljas kategoorias.

Samuti autasustatakse 3 parimat mees- ja 3 parimat naisfirmajuhti, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile ning Eesti Sportlikuma Firmajuhi sarja juhendile. Parimale nais- ja meesfirmajuhile eriauhind Borealise poolt!

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.

Võistlusvarustus peab olema osalejatel endal kaasas. Võimalik on võistlusvarustust rentida ka kohapealt hinnaga 15 EUR, küll aga on see vajalik eelnevalt broneerida: janika.taidema@golfx.ee.