Eesti Sportlikuma Riigiasutuse Karikas – Võrkpall 15.02.2020

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 15.veebruaril 2020 valitsusasutustele mõeldud võrkpalli turniiri Tallinna lähistel Jüri Spordihoones (Laste tänav 3). Kokku toimub aasta jooksul 6 osavõistlust, mis on mõeldud just valitsusasutuste töötajatele. Võistlus kuuub Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja.

Aeg ja Koht

Võrkpalliturniir toimub Jüri Spordihoones (Laste tn 3) 15 veebruaril 2020.

Osalejad

Osalema on oodatud kõik valitsusasutuste (ministeeriumid, riigiametid, inspektsioonid, kaitsevägi, kantselei ja teiste riigiasutuste) töötajatest moodustatud kuni 8-liikmelised sega-võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis ning Eesti Sportlikuma Riigiasutuse juhendis sätestatud tingimustele. Üks mängija võib olla registreeritud ainult ühevõistkonna koosseisus.

Väljakul on 6 mängijat, kellest vähemalt 2 on naised.

Osalema pääseb maksimaalselt 16 valitsusasutuste võistkonda.

15.02 võrkpalliturniiril juba osalevad võistkonnad:

Ajakava

Mängitakse neljas alagrupis ning edasi minnakse playoffidega. Täpsem turniirisüsteem selgub 10. veebruari õhtuks. Mängime välja kõik kohad sõltuvalt osavõtjate arvust.

Võistkondlik paremusjärjestus

Valitsusasutuste vahelises arvestuses toob punkte iga valitsusasutuse parim võistkond, teised sama valitsusasutuse võistkonnad punkte kinni ei hoia.

Registreerimine

Registreerimine toimub läbi Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe täites ära registreerimisevormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee. Registreerumine on avatud kuni kohtade täitumiseni kuid suletakse hiljemalt 10.02.2020!

Autasustamine

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Sportlikuma Riigiasutuse juhendile.

Varustus

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Võistluspallid tagavad korraldajad. Soovitav on kasutada ühtset võistlusvormi.

Mängureeglid

Mängitakse üldtunnustatud võrkpalli võistlusmääruste järgi, välja arvatud järgmised punktid:

Mängitakse kahe geimi võiduni 15 punktini, otsustav geim 5 punktini. Kõik ilma kahese vaheta. Naismängijate sulustamine ning sulustamise katse meesmängijate poolt on keelatud. Mängijatel on lubatud kasutada igas geimis ühte time-out’i kestusega 20sek.

Soojendus toimub väljaspool mänguala ning –aega.

Kõigis reegleid puudutavates küsimustes pöörduda võistkonna kaptenil vahetult enne mängu algust kohtuniku poole. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Süsteemi kohta küsimused ja pretensioonid lahendab ala peakorraldaja kohapeal.

NB! Võistkonnad vastutavad ise oma kohaloleku eest mängu alguseks. Võistkonnal on aega kohtumise väljakuulutamise hetkest 5 minutit, et astuda täies koosseisus väljakule (va varumängijad, kes ei pea olema kogu aeg kohal). Vastasel juhul märgitakse turniiri tabelisse kaotus. Turniiri ajakava toimub jooksvalt ehk kohtumise ärajäämisel (5 minuti möödumine eelmises punktis kirjeldatust)  kuulutatakse välja järgmine kohtumine.

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks sobiv võistlusel osalemiseks.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.

Osalustasu

Osalustasu võistlusel osalemise eest kuni 30.01.2020 on 299€ +KM võistkonna kohta. Alates 31.01.2020 on võistluse osalustasu 350€ + km.