Eesti Sportlikuma Riigiasutuse Karikas – Saalijalgpall 16.11.2019

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 16. novembril 2019 valitsusasutustele mõeldud saalijalgpalli turniiri, kuhu oodatakse nii mees- kui naisvõistlejaid igast valitsusasutusest.

Aeg ja koht

Saalijalgpalli turniir toimub Nõo spordihoones (Kalju Aigro 1, Nõo) kahel väljakul 16. novembril 2019 kella 10.00st kuni 18.00.

Osalejad

Osalema on oodatud kõik valitsusasutuste (ministeeriumid, riigiametid, inspektsioonid, kaitsevägi, kantselei jt) töötajatest moodustatud kuni 10-liikmelised võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis ning Eesti Sportlikuma Riigiasutuse juhendis sätestatud tingimustele. Üks mängija võib olla registreeritud ainult ühe võistkonna koosseisus.

Väljakul on 4 mängijat ja väravavaht. Naismängijat ei pea ilmtingimata võistkonnas olema. Meesmängijaid on lubatud asendada naismängijatega.

Enda osaluse turniiril on juba kinnitanud:

Ajakava

Saalijalgpalli mängitakse kahel väljakul ning kahes alagrupis (2×8 alagruppi). Täpsem turniirisüsteem selgub peale registreerumistähtaja lõpu 12. novembri õhtuks. Mängime välja kõik kohad sõltuvalt osavõtjate arvust.

Võistkondlik paremusjärjestus

Valitsusasutuste vahelises arvestuses toob punkte iga osaleva valitsusasutuse parim võistkond, teised sama valitsusasutuse võistkonnad punkte kinni ei hoia.

Registreerimine

Võistlusele registreerimine toimub läbi Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe täites ära registreerimislehe või kirjutades taavi@firmasport.ee.

Maksimaalselt pääseb osalema 16 valitsusasutuste võistkonda.

Registreerimine on avatud kuni kohtade arvu täitumiseni või kuni 12.11.2019!

Majutus

Tubade broneerimiseks Dorpat Hotellis palume kirjutada aadressile info@dorpat.ee või helistada Dorpat Hotelli vastuvõtutelefonil +372 733 7180

Märksõnaga “FIRMASPORT 2019” saab majutuselt allahindlust!

Hinnad allahindlusega:

Standard Single – 53 EUR/öö

Standard Twin – 63 EUR/öö

Hinnad sisaldavad hommikusööki ja parkimist!

Autasustamine

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Sportlikuma Riigiasutuse juhendile.

Peale saalijalgpalli turniiri selguvad ka Eesti Sportlikumad Riigiasutused 2019!

Peale turniiri lõppu kogunevad kõik osalejad ööklubisse “Maasikas”, kus autasustatakse nii saalijalgpalli turniiri võitjaid kui ka viite Sportlikumat Riigiasutust karikate ning meenetega.

Varustus

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma.Võistluspallid tagavad korraldajad. Soovitav on kasutada ühtset võistlusvormi.

Mängureeglid

Mänguaeg 1×15 minutit jooksev aeg, kohamängudeks 2×10 minutit jooksev aeg.

Võistkonnale, kes annab loobumiskaotuse või kelle mäng tühistatakse, arvestatakse kaotus ja turniiri tabelisse märgitakse – : + (tühistatud mängu korral vastase löödud väravate arv).

Paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:

a) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;

b)omavaheliste mängude punkte;

c) omavaheliste mängude väravate vahet;

d) suuremat võitude arvu;

e) üldist väravate vahet;

f) suuremat löödud väravate arvu.

Kohamängudes viigilise tulemuse korral lüüakse kohe peale lõpuvilet kummastki võistkonnast 3 penaltit, et selgitada võitja. Kui ka siis on seis viigiline, jätkatakse penalti löökidega kuni võitja selgumiseni.

Naismängija poolt löödud värava eest antakse võistkonnale 2 punkti (välja arvatud penaltid). Hetkel ametis olevate ministrite, peadirektorite, juhtide löödud värav annab samuti võistkonnale 2 punkti (välja arvatud penaltid).

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu, saates e-maili võistkondade esindajatele või kohapeal võistluse mandaadis.

Osalustasud

Osalustasu võistlusel osalemise eest kuni 31.10.2019 on 275€ + km võistkonna kohta. Alates 01.11.2019 on võistlustest osalustasu 350€ + km.