Eesti Sportlikuima Riigiasutuse Karikas – Saalihoki, 05.09.2020

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 5. septembril 2020 valitsusasutustele mõeldud saalihoki turniiri Õismäe Sportmängude Hallis (Õismäe tee 177). Kokku toimub aasta jooksul 6 osavõistlust, mis on mõeldud just valitsusasutuste töötajatele. Võistlus kuuub Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja.

Saalihoki turniir toimub Õismäe Sportmängude Hallis (Õismäe tee 177) 5 september 2020. Üritus algab kell 10.00 ning lõpeb orienteeruvalt 17.00.

Osalema on oodatud kõik valitsusasutuste (ministeeriumid, riigiametid, inspektsioonid, kaitsevägi, kantselei ja teiste riigiasutuste) töötajatest moodustatud kuni 8-liikmelised sega-võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis ning Eesti Sportlikuma Riigiasutuse juhendis sätestatud tingimustele. Üks mängija võib olla registreeritud ainult ühevõistkonna koosseisus.

Väljakul on 4 mängijat (väravavahti pole). Väljakul peab igal ajal olema vähemalt 1 naine.

Osalema pääseb maksimaalselt 16 valitsusasutuste võistkonda.

05.09 saalihoki turniiril juba osalevad võistkonnad:

Mängitakse neljas alagrupis ning edasi minnakse playoffidega. Täpsem turniirisüsteem selgub 01. septembri õhtuks. Mängime välja kõik kohad sõltuvalt osavõtjate arvust.

Valitsusasutuste vahelises arvestuses toob punkte iga valitsusasutuse parim võistkond, teised sama valitsusasutuse võistkonnad punkte kinni ei hoia.

Registreerimine toimub läbi Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe täites ära registreerimisevormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee. Registreerumine on avatud kuni kohtade täitumiseni kuid suletakse hiljemalt 01.09.2020!

Mänguaeg on 2×10 minutit ning teise poolaja viimased 2 minutit on seisev aeg.

Mängitakse miniväravatega, ilma väravavahita. Värava ees on poolkaar, mille sisse ei tohi mängija astuda; alast võib üle hüpata ja saalihokikepiga võib alas mängida. Naisterahva löödud värav annab 2 punkti.

Mõlemal võistkonnal on võimalik võtta 1 time-out mängu ajal.

Vahetused toimuvad jooksvalt.

Kui mäng jääb peale normaalaega viiki, siis kõigepealt järgneb 3 minutit lisaaega (jooksev aeg) ning siis karistusvisked (6,75m pealt). Lisaaega ja karistusviskeid ei järgne alagrupi mängudes, kus esmalt loetakse võitude ja kaotuste vahet, siis võistkonna poolt visatud väravate ning võistkonnale visatud väravate vahet.

Alates Playoffidest mängitakse kõigepealt 3 min lisaaega ja kui ka siis on seis viigiline järgnevad karistusvisked. Karistusviskeid visatakse tühja väravasse (5tk) ning kui siis on seis viigiline, liigutakse 1 meetri võrra peale igat viset kaugemale. Viskajad peavad olema koguaeg erinevad kuni terve võistkond on karistusviskeid visanud alles siis võivad samad inimeed viskama hakata.

Saalihokikepid ning soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Mängupallid tagavad korraldajad. Soovitav on kasutada numbritega mängusärke ja ühtset võistlusvormi (võimalusel võiks võistkonnal olemas olla nii tume kui ka hele võistlusvorm). Kohustuslik on kasutada puhtaid vahetusjalanõusid.

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Sportlikuma Riigiasutuse juhendile.

Peale igat üritust kogunevad kõik osalenud võistkonnad (ASUKOHT TÄPSUSTAMISEL), et ühiselt arutada möödunud spordiüritust õhtuse meelelahutusprogrammi saatel.

Soojenduspallid ja saalihokikepid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Võistluspallid tagavad korraldajad. Soovitav on kasutada ühtset võistlusvormi.

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks sobiv võistlusel osalemiseks.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.

Osalustasu võistlusel osalemise eest kuni 21.08.2020 on 275 € +KM võistkonna kohta. Alates 22.08.2020 on võistluse osalustasu 350 € + km.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja üritustele korraga registreerimise tasu on … (10% soodustus esimese vooru hindadest).

Hind sisaldab Riigiasutuste suvemängudel osavõttu kõikidest aladest.