Eesti Sportlikum Riigiasutus 2019

Eesti Sportlikum Riigiasutus 2019 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikumad valitsusasutused. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikku ja energilist valitsusasutuste kollektiive,kes panustavad oma töötajate heale tervisele. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Sportlikuma Riigiasutuse sarjas saavad osalevad Eesti kõik valitsusasutused oma kollektiividega – ministeeriumid, riigiametid, inspektsioonid, kaitsevägi, häirekeskus, prokuratuur, riigikantselei, rahvusarhiiv jt ning kõik antud asutustega seotud kollektiivid. Võistlusel on lubatud osaleda nendel riigiasutustel, kes on märgitud selles NIMEKIRJAS.

Kui enda kollektiivist võistkonda kokku ei saa, siis võib kasutada allasutuste töötajaid, eeldusel, et allasutus ei osale enda võistkonnaga juba võistlusel.

Eesti Sportlikuma Riigiasutuse aladel arvestatakse alajuhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Üritusele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehel ära registreerimisankeedi kaudu või kirjutades hendrik@firmasport.ee.

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel ning meiliteel kõikide võistkondade esindajaid.

Peale ürituste toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda medalite, auhindade ning karikatega.

5 sportlikumat valitsusasutust autasustatakse hooajalõpetamisel, 16. novembril 2019 ööklubis Maasikas Eesti Sportlikema Riigiasutuse karikatega.

Sarja arvestuse tulemused leiate siit lehelt

Sarja lõplik paremusjärjestus