Eesti Sportlikum Riigiasutus 2019

Eesti Sportlikum Riigiasutus 2019 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikumad valitsusasutused. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikku ja energilist valitsusasutuste kollektiive,kes panustavad oma töötajate heale tervisele. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Sportlikuma Riigiasutuse sarjas saavad osalevad Eesti kõik valitsusasutused oma kollektiividega – ministeeriumid, riigiametid, inspektsioonid, kaitsevägi, häirekeskus, prokuratuur, riigikantselei, rahvusarhiiv jt ning kõik antud asutustega seotud kollektiivid. Võistlusel on lubatud osaleda nendel riigiasutustel, kes on märgitud selles NIMEKIRJAS.

Kui enda kollektiivist võistkonda kokku ei saa, siis võib kasutada allasutuste töötajaid, eeldusel, et allasutus ei osale enda võistkonnaga juba võistlusel.

Eesti Sportlikuma Riigiasutuse aladel arvestatakse alajuhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Üritusele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehel ära registreerimisankeedi kaudu või kirjutades hendrik@firmasport.ee.

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel ning meiliteel kõikide võistkondade esindajaid.

Peale ürituste toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda medalite, auhindade ning karikatega.

5 sportlikuma valitsusasutust autasustatakse hooajalõpetamisel, 16. novembril 2019 ööklubis Maasikas Eesti Sportlikema Riigiasutuse karikatega ning hooaja parimaid valitsusasutusi ka Eesti Firmaspordi Liidu partnerite poolt väljapandud auhindadega.

Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja võitjale paneb auhinna välja Borealis, kes sarja võitja kontorisse viib üheks kuuks TASUTA lõõgastumiseks ja puhkepauside ajal pingetest vabastava massaažitooli. Täpsema info nende toodete kohta leiad Borealise kodulehelt.

Sarja arvestuse tulemused leiate siit lehelt

Sarja seis peale Korvpalli turniiri (uuendatud 01.06.2019)