Eesti Sportlikuma Riigiasutuse Karikas 2019 – juhend

Sarja eesmärgid

Eesti Sportlikem Riigiasutus 2019 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikumad valitsusasutused. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikku ja energilist valitsusasutuste kollektiive,kes panustavad oma töötajate heale tervisele. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Sportlikema Riigiasutuse sarjas saavad osalevad Eesti kõik valitsusasutused oma kollektiividega – ministeeriumid, riigiametid, inspektsioonid, kaitsevägi, häirekeskus, prokuratuur, riigikantselei, rahvusarhiiv jt ning kõik antud asutustega seotud kollektiivid. Võistlusel on lubatud osaleda nendel riigiasutustel, kes on märgitud selles NIMEKIRJAS.

Kui enda kollektiivist võistkonda kokku ei saa, siis võib kasutada allasutuste töötajaid, eeldusel, et allasutus ei osale enda võistkonnaga juba võistlusel.

Punktiarvestus

Eesti Sportlikema Riigiasutuse aladel arvestatakse alajuhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Registreerimine

Üritusele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehel ära registreerimisankeedi kaudu või kirjutades taavi@firmasport.ee.

Muu oluline

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel ning meiliteel kõikide võistkondade esindajaid.

Autasustamine

Peale ürituste toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda medalite, auhindade ning karikatega. 

5 sportlikuma valitsusasutust autasustatakse hooajalõpetamisel, 16. novembril 2019 ööklubis Maasikas Eesti Sportlikema Riigiasutuse karikatega ning hooaja parimaid valitsusasutusi ka Eesti Firmaspordi Liidu partnerite poolt väljapandud auhindadega.

Eesti Sportlikuma Riigiasutuse sarja võitjale paneb auhinna välja Borealis, kes sarja võitja kontorisse viib üheks kuuks TASUTA lõõgastumiseks ja puhkepauside ajal pingetest vabastava massaažitooli. Täpsema info nende toodete kohta leiad Borealise kodulehelt.

Koostanud:

MTÜ Eesti Firmaspordi Liidu programmijuht                    

Kunnar Karu                                                

Kinnitanud:

MTÜ Eesti Firmaspordi Liidu projektijuht

Taavi Kruut

Meeldivaid spordielamusi 2019. aastal!

 

Tulemused

Sarja arvestuse tulemused leiate siit lehelt

Sarja seis peale Korvpalli turniiri (uuendatud 01.06.2019)